Skocz do zawartości
VitamineS

Ilość Graczy PC / Konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi konkretnie o multi CoD, to pamiętam, że jak miałem jeszcze PS3 nigdy nie było problemu ze znalezieniem meczu, także myślę że obecnie jest podobnie na PS4. Na PC bywa różnie w zależności od gry, np. z najnowszymi CoD-ami nie ma problemów i jest z kim grać w multi, gorzej ze starszymi (np. Ghosts).

Edytowane przez grzechotnik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znalazłem ciekawą stronę, z analityką ilu jest graczy aktywnych na danej platformie w ostatnim czasie. PC Zawsze od 20-50 tys. Konsole od 80tys wzwyż. Tyle w temacie, dotyczyło każdej gry multiplatformowej.

Niestety, nie mogę znaleźć tej strony. Ale było tak, jak napisałem ;)

Edytowane przez Drunk_ZoZol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale nadal - różnica między PS4 i X1 jest duża, nie wspominając o PC. Tak z ciekawości to orientuję się ktoś czy progres z konsoli można przenieść na PC? Tak samo jeśli chodzi o DLC. Jest to gdzieś zapisywane na koncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale nadal - różnica między PS4 i X1 jest duża, nie wspominając o PC. Tak z ciekawości to orientuję się ktoś czy progres z konsoli można przenieść na PC? Tak samo jeśli chodzi o DLC. Jest to gdzieś zapisywane na koncie?

Nic się nie da przenieść, ani save'a, ani DLC. Jedynie np. z PS4 na PSVita bądź PS3 da się przenieść progres bądź wykupione DLC, bo są faktycznie na jednym koncie PSN. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...