Skocz do zawartości
Shangri_La

komorkowcy?

Jakiej firmy masz telefon komorkowy?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy masz telefon komorkowy?

    • Nokia
      55
    • Ericsson
      13
    • Sony
      3
    • Alcatel
      5
    • Motorola
      5
    • Siemens
      29
    • inny
      8
    • nie mam
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Moze to dziwne, ale od 2 lat uzytkuje sobie Nokie 7110

IMHO to dobry, solidny itp telefonik (nawet klapki jeszcze nie urwalem :))

Jedynie z ta antenka skaszanili, mogla byc inside :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniał wszystkich fonów jakie miałem bo mi się nie chce pisać ale powiem krótko: teraz mam nokię 6310i i 3510. Są to 2 fajny fony ale wole 6310i i uważam, że Nokia jest najlepszym fonem we wszechswiecie a fonem marzen jest 7650 !!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniał wszystkich fonów jakie miałem bo mi się nie chce pisać ale powiem krótko: teraz mam nokię 6310i i 3510. Są to 2 fajny fony ale wole 6310i i uważam, że Nokia jest najlepszym fonem we wszechswiecie a fonem marzen jest 7650 !!!!  :twisted:

Nie ciesz sie, zaraz Libero ci i tak powie ze to dresofony :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniał wszystkich fonów jakie miałem bo mi się nie chce pisać ale powiem krótko: teraz mam nokię 6310i i 3510. Są to 2 fajny fony ale wole 6310i i uważam, że Nokia jest najlepszym fonem we wszechswiecie a fonem marzen jest 7650 !!!!  :twisted:

Nie ciesz sie, zaraz Libero ci i tak powie ze to dresofony :lol: :lol: :lol:

ja tesh to powiem :D

 

nokia 9210 jest sooper, mialem miec, ale nie udalo sie :(

 

tera mam eryka t65, n3210 i panasonica g520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3310, 5110 i sprzedałem właśnie moją pierwszą komórkę - 8110 (ta z Matrix'a)

W ramach uzupelnienia w Matrixie byla 8110 z mechanizmem wysywania klapki z 7110 ;)

Ja slyszalem ze byla to 8148i , ale moge sie mylic :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8148 to to samo co 8110 tylko że na amerykańską częstotliwość (1900MHz)

Ja mam 8110 ręcznie malowana, a teraz usiłuję zrobić klapkę na sprężynkę, ale jak na razie kiepsko mi idzie. Może jakieś sugestie?

Hehe

Probowalem kiedys z qmplem zrobic podobnego moda, ale ..............

zakupilem w koncu 7110 (wiem ze lenistwo :oops: ale klapka do dzis chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale 7110 nie było w Matrixie, prawda?

A moda na pewno uda mi się zrobić, bo łatwo się nie poddaję.

Fakt nie bylo jej w Matrixie :oops: ale swietna i tak jest :)

Nie mam "lewych" rak, majserkowac potrafie, ale ciezko bylo z ta sprezynka.

W sumie to planuje zrobic antene wewnetrzna w 7110, ale poczekam az bede mial drugiego phona, jakby cos nie tak poszlo :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 6150, jestem cholernie zadowolony i za Chiny Ludowe nie zmienie na zadnego szajmensa czy alkaciela. Ten telefon ma 100 bardzo fajnych i uzytecznych opcji i kolejne 100 ktorych nigdy w zyciu nie wykorzystam, wiec po co kupowac nowszego? Duzy? Przynajmniej nie zgubie go w glebinach kieszeni ;) Bateria sie telepie? Nic podobnego :P Antenka wystaje? No i dobrze, jest za co chwycic i nia obracac jak nie ma sie co z rekami zrobic :lol: Po prostu idealny telefonik, trwaly i niezawodny. Tzw. spece od komorek przyznaja mi racje - nic lepszego od 61xx jeszcze nie wymyslono. Jak na cos mam zmienic to chyba tylko na 6310i... i to tez z oporami...

 

Dołączona grafika

 

Przedstawilem tylko swoja prywatna opinie i z nikim nie bede na ten temat polemizowal a tym bardziej wmawial komus ze jego cegla jest do d... W koncu kazdy ma prawo do wlasnego zdania, prawda? ;)

 

Greetz...

 

O mialem tego fona jest na prawde zaje***ty!!! Ale teraz mam 6310i i nie zamienie jaj za chiny na 6150 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...