Skocz do zawartości
Nick126

Pakiet office dla małej firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zamierzam kupić pakiet office do firmy (jednoosobowa działalność gospodarcza). Patrząc po stronach widzę wiele możliwości zakupu i różne ceny. Gdy zadzwonię do sklepów to każdy będzie mówił co innego by zarobić, więc piszę tutaj. Jakie oprogramowanie najlepiej wybrać? Chodzi o podstawy takie jak w office - word, excel, powerpoint, ew. poczta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do firmy kupuję do nowych komputerów ten zestaw http://www.morele.net/program-microsoft-office-2016-dla-uzytkownikow-domowych-i-malych-firm-pl-32-64-bit-medialess-t5d-02439-707563/ i masz tam wszystko czego potrzeba:

  • Microsoft Excel
  • Microsoft OneNote
  • Microsoft Outlook
  • Microsoft PowerPoint
  • Microsoft Word

Uważaj na opcję Office365 - jest tańsza, ale licencja ważna tylko rok, za rok znowu trzeba będzie kupić licencje za tyle samo.

Edytowane przez Zuhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się podpiąć pod temat, to nie lepiej kupić właśnie tego Office365? Bo masz na rok za te 500zł ale na 5 stanowisk i w chmurze. Ktoś się tym bawił? Bo kumpel właśnie też ma zagwostkę, na razie jedzie na 30 dniowym trialu WPS Office i zastanawia się nad zmianą na Microsoft Office.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie i z tego co wiem na ten temat (co niekoniecznie musi być wyczerpujące) masakra ta opcja 365. Od wersji 2010 ewolucja tego pakietu jest bardzo mało dynamiczna, jest on po prostu bardzo dobrze dopracowany, na siłę dodają jakieś wodotryski i dodatki. Szczególnie mam tu na myśli Excela. Pracuję na wielu programach służących do obliczeń i Excel jest naprawdę rewelacyjny, jeżeli jest się w stanie ogarnąć jakieś elementarne pseudo-programowanie. Word też świetny, Access do małych baz także. Tych starszych wersji spokojnie można używać. Do czegoś takiego aby nagle przestały działać pod win10 mam nadzieje nie dojdzie, zresztą w firmach na win7 można pozostać.

 

Kupując realna licencję, możesz ja także kiedyś sprzedać, choćby za 20% jej wartości początkowej czy przenieść na inny sprzęt. Kupując subskrypcję nie dostajesz właściwie nic oprócz możliwości używania.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...