Skocz do zawartości
DreamerDream

Zmiana tła w chrome na ciemniejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość zmiany białego koloru tła na inny? Patrzałem w webstore chrome, lecz aplikacje tam głównie działają tylko na oskreślonych stronach, a nie na całą przeglądarkę to znaczy, że np. zmieniony kolor występuje tylko na niektórych stronach (nawet w webstore nie zmieniają tła) oraz jak ładuje inną stronę to mam przez chwile białe tło).

 

Jest mi to potrzebne, bo coraz częściej siedzę wieczorem na przeglądarce i szczególnie przy wyłączonym oświetleniu w pokoju ta biel strasznie wali po oczach.

Szukając na google znajduje tylko programy który opisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałeś już z czegoś podobnego na innej przeglądarce?

W chromie masz możliwość zmiany motywu, ale to nie wpływa na wygląd stron.

Możesz też pobrać rozszerzenie, które nakłada na strony jakiś filtr - np deluminate.

Innym rozwiązaniem jest poszukanie zewnętrznej aplikacji,jak np wymieniony wcześniej f.lux, który wpływa na wyświetlany obraz w całym systemie i dopasowujący go do godziny, lub oświetlenia jak w przypadku telefonów komórkowych.

Można też ręcznie zmniejszyć podświetlenie monitora, co jest wskazane gdy siedzi się w ciemnym pomieszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie bawiłem się tego typem rzeczy.

Ten filtr deluminate jest bardzo dobry, ale wciąż zostaje problem, że on nie działa natychmiastowo, lecz najpierw przełącza stronę (pokazując normalną biel), a dopiero potem on zaczyna się uaktywaniać.

 

Można też ręcznie zmniejszyć podświetlenie monitora, co jest wskazane gdy siedzi się w ciemnym pomieszczeniu.

 

Głównie przeglądam internet w laptopie i w ciemnym pomieszczeniu wieczorem nawet przy minimalnym podświetleniu biel z chroma potrafi walić w oczy przez to nie jestem w stanie zbyt długo siedzieć przy wyłączonym oświetleniu w pokoju.

Edytowane przez DreamerDream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...