Skocz do zawartości
DonaPOWA

Czyszczenie pinów procesora z pasty Pactum PT-1.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Kwazor napisał - miękki pędzel. Możesz najpierw użyć denaturatu, dobrze radzi sobie z wszelkiej maści pastami i klejami, a potem koniecznie przemyć wszystko ponownie, tylko że czystym spirytusem - wypłucze denaturat, a sam po chwili w całości wyparuje.

 

Swoją drogą nie chcę nawet wiedzieć, jak w ogóle udało Ci się tam wpakować pastę, na pewno nie jest to łatwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Z doświadczenia mogę potwierdzić iż przedmówcy dobrze radzą. Sam się zresztą spotkałem na serwisie z podobnymi atrakcjami ... Niestety sprawa wymaga sporej precyzji i cierpliwości także nie śpiesz się tylko jedź z tematem na spokojnie.

 

post-13760-0-10168900-1462659379_thumb.jpg

Edytowane przez -=agent=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Z doświadczenia mogę potwierdzić iż przedmówcy dobrze radzą. Sam się zresztą spotkałem na serwisie z podobnymi atrakcjami ... Niestety sprawa wymaga sporej precyzji i cierpliwości także nie śpiesz się tylko jedź z tematem na spokojnie.

Co do zdjęcia: ale że k*$#a jak?? Bo nie ogarniam jak to się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęcia: ale że k*$#a jak?? Bo nie ogarniam jak to się stało.

Czego nie ogarniasz? Ktoś, gdzieś słyszał, że daje się pastę do procesora - no to dał - fantazja ludzka nie zna granic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...