Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem przy instalacji Windowsa 7 64bit. Przeglądałem kilkanaście tematów, ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi.

 

Cała instalacja przebiega w zasadzie pomyślnie aż do końcowego momentu. Po zainstalowaniu Windowsa system przygotowuje pulpit do startu, później wyłącza się i włącza ponownie. I tu zaczyna się problem. Komputer uruchamia się do momentu aż pojawi się komunikat: "Dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD lub DVD". Jeśli nie nacisnę nic po prostu się zawiesza i nie uruchamia się dalej. Po naciśnięciu klawisza instalacja uruchamia się od początku.

 

Z góry dziękuję za pomoc 

Edytowane przez 40%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to być może głupia rada, ale... wygląda mi po prostu na to, że po ukończonej instalacji z jakiegoś powodu zmienia Ci się w BIOSie kolejność urządzeń do bootowania i po prostu komputer startuje z nośnika z Instalatorem Windows (płyty DVD lub pendrive). Próbowałeś po prostu wyjąć pendrive lub płytę z instalką Windowsa? Wtedy nie powinien wyświetlić się instalator. Jeśli już, to ewentualnie powinien pojawić się inny błąd. Możesz też wejść do BIOSu i sprawdzić kolejność bootowania urządzeń - upewnij się, że dysk, na którym instalujesz Windowsa jest ustawiony jako pierwszy.

Edytowane przez TearfulRhino
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...