Skocz do zawartości
inasse

i5 6600k + płyta głowna(+ram) [do 2000zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj padła mi płyta główna ASUS m5a78l mlx. Więc przyśpieszony upgrade komputera nadszedł, myślałem coś
o i5 6600k i do tego jakaś płyta tylko nie wiem jaka.

Budżet to max 2000 zł, oczywiście jak można taniej nie tracąc przy tym wydajności to byłoby super.
Zasilacz mam dobry xtr550 więc nie powinno być problemów. Proszę o jakieś porady na ten temat, komputer mnie zaskoczył wczoraj a dobrze by było w tym tygodniu zakupić wszystko. Komputer służy głównie do gier. w te 2000 zł wchodzi procesor, płyta główna oraz ram nowy jakieś min. 3000MHZ.

OC kiedyś będzie robione na pewno ;)
 pozdrawiam

Edytowane przez inasse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad 6600k, ram już kupiłem na morelach w super promocji, Patriot Viper 4 2x8GB 2800 za 263zł. Ale mam kłopot z płytą, żaden Asrock mi nie podchodzi przez liczne uwagi co do nich, Asus jak już to tylko Pro Gaming ale ponoć się strasznie sypie (skoro jest w najtańszej półce Asusa to co się dziwić..), a MSI też ponoć nie grzeszy niezawodnością, polecany w zestawach Tomahawk nie jest zły tylko szkoda że ma wiekowy adapter dźwięku.. Na Gigabyte z jego BIOSem nawet nie spoglądam.

PS. Kupiłeś już coś ? Jakieś wnioski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...