Skocz do zawartości
NostradamuSek

Aparat cyfrowy kompakt max 700 zł. Tylko nowe.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Proszę o nie sugerowanie się max ceną, a raczej standard jakość zdjęć/cena.

 

Dobrze jakby miał "jasny obiektyw", ale, że nie do końca znam się.. Typy podam później, by nie zaciemniać propozycji.

 

Kupuje za własne pieniądze komunijne... ale może po cichu coś dołożę, jak będzie naprawdę warto.

 

 
Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co lubisz/cenisz w aparatach? Ja np. muszę mieć wizjer i AE-L

2. Jakiego typu zdjęcia robisz/chcesz/przewidujesz robić?

 

jasny obiektyw, to obiektyw o możliwie największym otworze przesłony. Typowo (w rozsądnym budżecie), obiektywy stałoogniskowe. Bez zoom.

Czy wiesz, dlaczego chcesz taki?

 

Bo przy tym budżecie, to jakiś bezlusterkowiec - kompakt z wymienną optyką. Jak dołożysz trochę, może jakiś entry level Olympus PEN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dijkstra. Chłopak ma Canona EOsa 6

To dla 9-latki, nie dla mnie. Tak, że maks łatwość obsługi i w miarę okiej zdjęcia.

 

Budżet obniżyłem do 500zł +200, o ile warto. Wiem, nie ma się co w tej cenie zbytnio zastanawiać, niech się uczy.

 

Sony DSC-WX220
Canon IXUS 275 HS
Nikon COOLPIX S7000
 
Już prawie chciałem Canon PowerShot S200 - ale za drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...