Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy na procesorze AMD Phenom x3 8650 można odblokować 4 rdzeń?

Jeśli tak to jak to zrobić.

 

Płyta główna: Gigabyte ga-m720-us3

Edytowane przez matibp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phenoma G1 ponoć dało się odblokować ( tak twierdzi google ) ale jeszcze o tym nie słyszałem - przynajmniej tutaj na forum .

 

Choć w tym przypadku odblokowanie 4 rdzenia to gra warta świeczki, wydajności za bardzo to nie podniesie , pomijam sam fakt czy 4 rdzeń jest w ogóle sprawny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem ale taki problem że w niektórych grach(EU4,FIFA 16) jest błąd 0xc000007b który jak myślę jest spowodowany 3 rdzeniowym procesorem.

 

Z tego co wiem to moja płyta od gigabyte jest na stronie benchmark i da rade odblokować jeżeli sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiem ale taki problem że w niektórych grach(EU4,FIFA 16) jest błąd 0xc000007b który jak myślę jest spowodowany 3 rdzeniowym procesorem.

 

Z tego co wiem to moja płyta od gigabyte jest na stronie benchmark i da rade odblokować jeżeli sprawny.

Błąd 0xc000007b związany jest z uszkodzeniem lub brakiem niektórych składników pakietów Visual C++ - pomóc powinno odinstalowanie wszystkich i ich ponowna instalacja. Ewentualnie może ci jakiś brakować - w systemie 64-bit powinny być obie wersje - 32 i 64bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...