Jump to content
szefons

Załaduj komentarze?

Recommended Posts

Hmm, pomysł dobry na LOLu. Przybędzie u Nas.

ULLISSES, dnia 09 Cze 2016 - 14:34, napisał:
Zgadza się. Jakiś "geniusz" w uBlock stwierdził, że "kosmetyczne filtrowanie" rozciąga baner na pełny ekran i ustawia "position:fixed".
Jako że przy okazji blokuje obrazek tła, to mamy przezroczysty link na pełny ekran przeglądarki. Ciekawy sposób ukrywania banerów. Brawa dla tego pana.

Właśnie się przyznałeś (jak inni zgłaszający problem), że mają włączony uBlock na PurePC. Gratulacje.

Problem naprawiony. Przy okazji pozwoliłem sobie ładować reklamy dla takich osób.

Nie Uli, ja to sprawdzałem, na czystej nowej wersji bez ublocka (Nie używam tego) i też miałem ten efekt.

Co do programów blokujących, to doskonale wiadomo, kto to ma włączone (A raczej można domniemywać), a druga sprawa, słyszałeś o filtrach korporacyjnych, na które nie masz jako użytkownik wpływu?

Edited by NostradamuSek

1. Sorry, ale nie wiem co robisz źle lub co Chrome robi źle. Kod banera (a ten ma 1000x100px) jest jednoznaczny i na pewno nie ma tam:

width:100%; height:1200px; position:fixed
2. Filtry korporacyjne nie modyfikują stylów inline w ciemno, bo było by to głupie.

Trochę mnie nie było.

Ze swojej strony chciałem serdecznie podziękować za dodanie tej opcji w ustawieniach profilu, myślę, że nie tylko ja, ale także i inni użytkownicy to docenią.

I skoro zrobił się taki offtop, to może pomyślcie o innej propozycji, która tutaj była wymieniana, w ten sam sposób, opcja w profilu do wyboru, pływający przycisk "do góry" na telefonach, to byłoby przydatne, a w ten sposób, znowu, nie trzeba się martwić czy komuś się to spodoba czy nie.

P.S. I jeszcze mała niemiła sprawa, nie miałem złych intencji, więc nie rozumiem czemu moderator mnie atakuje nieprzyzwoitą do funkcji odpowiedzią poniżej poziomu, że mam "wracać na pclab", nie przystoi, a odpowiedź nie miała na celu żadnej pomocy czy konstruktywnego wkładu w temat, więc po co takie złośliwe komentarze.

Edited by szefons

Panowie napisze to jeszcze raz: Zrobcie porzadek z komentarzami. To co sie dzieje to jest najazd jakies uposledzonej dzieciarni. Pod premiera RX480 10% jak nie wiecej to ublizanie sobie, nic nie wnoszace komentarze typu "he he he" lub "gdzie jest RUUJ?, "gdzie mistereco?!" itd. itp. Rozumiem, ze zalezy wam na odwiedzinach itd, ale moze rozwazycie przynajmniej blokade komentowania dla takich mentalnie uposledzonych ludzi? Swietnie, ze wasz portal sie rozwinal i daje wam wieksze mozliwosci, dzieki rozpoznawalnej marce, ale naprawde w komentarzach pod artykulami dzieje sie coraz gorzej. Poruszalem ten temat juz kilka razy tutaj, kilka osob sie zgodzilo, ale redakcja nawet nie zabrala glosu, oprocz tekstu "mozesz zglosic".

Przy okazji, daloby rade wprowadzic oznaczenie czy dany post otrzymal od nas lapke w gore/dol z mozliwoscia klikniecia tej lapki ponownie w celu usuniecia glosu? Czasami przez omylke kliknie sie lapka i nie ma mozliwosci usuniecia jej ;) )

Edited by Quave

Guest Bogvel

Podkreślony napis - tak ma być?

001449.jpg

Znaczy - wchodzę na główną forum i napis jest prawidłowy. Wchodzę w dział, w temat i już jest czcionka skopana. Wracam do głównej forum i czcionka jest skopana. Ponowne załadowanie strony pomaga, ale do czasu wejśia w jakis temat.

Edited by Bogvel

Guest Bogvel

Podkreślony napis - tak ma być?

001449.jpg

Znaczy - wchodzę na główną forum i napis jest prawidłowy. Wchodzę w dział, w temat i już jest czcionka skopana. Wracam do głównej forum i czcionka jest skopana. Ponowne załadowanie strony pomaga, ale do czasu wejśia w jakis temat.

No i tyle rewelacji. Firefox 48.0.4 robi bugi. Zgłoszone do Mozilli.