Skocz do zawartości
kucyk

O zgrozo... co za ludzie żyją na tym świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, już wróciłem. Koleś po prostu wymiótł mnie z ziemi swoją głupotą...

 

Był konflikt LAN zintegrowanej i koleś stwierdził, że się nic nie da zrobić. Powiedziałem, że da sie wyłączyć w BIOSie, on twierdził, że nie... Udowodniłem mu w 20 sekund że się da :wink:

Następnie powiedział, że procesor jest okrojony - czujecie to słowo :!: , bo 1700+ powinien mieć 1700MHz, (boshee co za LAM)...

Wogóle tweirdził, że ma XP z SP1, tak nie było (nie zdążyłem mu udowodnić bo mówił to przed instalką), a widząc CoolerMastera za 36 zł silenta był pełen podziwu - jego słowa - jaki ten radiator jest wielki... Szkoda, że nie mógł zobaczyć mojego... Wogóle szkoda słów... Ale troche go pojechałem i już mi lepiej... Do piachu z takimi administratorami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1700+ = 1,7 ghz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: buhahahah

nie wytrzymam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1700+ = 1,7 ghz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: buhahahah

nie wytrzymam :lol:

Chyba że to Super Hiper Dzik Oszołom :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no czytając to usmiałem sie po pachy normalnie szok jak głupi można być tu nie chodzi o niewiedze ale o wbudowana łupote tego typa a z tym athlnem to już pojechał jak z wrocławia ro rosji przez nowy jork :D:D:D:D::D:D

współczucie ja po takim czymś musiałbym sie upić żeby zpomnieć i to tak do nieprzytomności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotfl ;) nie ma co :D gosciu wymiata.....

 

tak jak powiedzieli poprzednicy. zobacz czy na pewno ma neo. jezeli ma to na nic sie nie patrz i podkablucje lamera, to sie dluuuuuuuuugo nie wyplaci (3*abonament*ilosc kompow po za lokalem => 3*199*14=8358zl ;) powodzenia :D + jeszcze ludziom oddac kase za abonament itp ktory zaplacili, bo czemu oni placa a netu nie ma :?:) rotfl :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nei mozna kupić w najblizszym super markecie np. strzelby? Albo jakiehos mneiszego guna by mozna było to ukryc wczesniej zeby sie chłopak nei przestraszył. ;)

JA bym sie nei oszczedzał, nabijał sie z niego itp a pozniej nei było by mi szkoda tego ze on po prostu taki jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nei mozna kupić w najblizszym super markecie np. strzelby? Albo jakiehos mneiszego guna by mozna było to ukryc wczesniej zeby sie chłopak nei przestraszył. ;)

JA bym sie nei oszczedzał, nabijał sie z niego itp a pozniej nei było by mi szkoda tego ze on po prostu taki jest :)

BUAHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neostrada gospodarcza to może być DSL, ale ja by to sprawdził i jak się gostek nie uspokoji to bym go podkablował do TSPA.

Na bank ma NEO+, sam mówił, tylko powiedział, że na jego prośbę zmieniono mu regulamin i tym samym ma Neostradę gospodarczą...

Tak powiedział, jak Boga kocham...

Co za aparat... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpie, ze ma zgode na dzielenie. moze zadzwon pod 0800-102-102 i zacznij rozmawiac z ludzi z neo info.... pogadaj, ze masz mozliwosc podpiecia sie do sieci lokalnej u goscia [tutaj imie i nazwisko albo nazwa firmy + adres], ktory bedzie sciagac [koszt] i chcialbys sie dowiedziec czy ma on pozwolenie na dzielenie neo..... bo chcesz sie podlaczyc legalnie i niechcialbys miec nieprzyjemnosci jezeli cos bedzie nie tak.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pozwolenia - wykluczone !

Po to jest DSL, aby go dzielić, a nie stosować jakieś "poprawki" w regulaminie umożliwiające dzielenie NEO+

Co do pomysłu - to by było ostre, dawno bym tak zrobił, ale szkoda mi tej laski. Niedawno się podłączyła, wydała kasę, niech się cieszy netem... Zdarza się, że on wypina ludzi jeśli mu "zajdą za skórę"... Zrobił już tak z dwiema osobami, jeśli z nią tak zrobi na bank dzwonie do TePSY. Jeszcze do spółdzielni pójdę, że jego kable dyndają po blokach... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiejesz sie ;) ale tak jest najlepiej zrobic.... jak cos to dzwon do tepsy i tak jak powiedzialem (ze chcesz sie podpiac ;), bo mozna wystosowac pismo o dzielenie, ale nikt nie dostal zgody, kazdy o tym wie, ale graj glupiego ;)), a po telefonie do spoldzielni ;) to bedzie mial przesrane z dwoch stron :D

fakt - troche szkoda tej laski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnie powiedział, że procesor jest okrojony - czujecie to słowo  :!: , bo 1700+ powinien mieć 1700MHz, (boshee co za LAM

ON CHYBA SAM JEST OKROJONY :lol:

Hheh a moze typ powstal w wyniku badan genetycznych, tyle ze jakis laborant sie pomylil i zamienil probowki na te z okrojonymi genami odpowiedzialnymi za prawidlwoy rozwoj mozgu ? :D :D :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam to i jestem w szoku..

Kopara mi opadła na samą ziemie.

Na razie nie doszedłem do siebie po przeczytaniu tego wszystkiego.

Dla mnie to nawet nie jest śmieszne bo co tu ma byc śmieszne.. Kucyk współczuję tobie.. a temu "adminowi" tez że jest takim.. "szpecem" , współczuję innym osobą które będa musiały miec do czynienia z nim.. Skąd tacy ludzie się biora??

 

Nie możesz podac linku tej znajomej do tego topica? Niech poczyta opinię innych ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnie powiedział, że procesor jest okrojony - czujecie to słowo  :!: , bo 1700+ powinien mieć 1700MHz, (boshee co za LAM

ON CHYBA SAM JEST OKROJONY :lol:
mialem napisac to samo ale mni ubieglas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...