Skocz do zawartości
krogoth111

Nowy SSD do starego PC.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Konfig:

Asus P8Z77V-PRO /Core i5 3570K @4.5Ghz @Thermalright True Spirit 140 /G.SKILL TridentX DDR3 2x8GB 1600MHz CL7
ASUS GeForce 980GTX Strix OC /OCZ Vertex4 120Gb +(RAID0 2xST380815AS) +(RAID1 2xST3640323AS) +Pioneer BDR-S09
Audiotrak Prodigy HD2@3xLM4562 + Sennheiser HD555 /All powered by Corsair CMPSU-620HXEU
 
Chcę wywalić Vertexa4 i wsadzić Hyper SSD PCIe 240GB (taki: http://allegro.pl/dysk-ssd-kingston-hyperx-m-2-240gb-pcie-i6215862100.html)
Porty na PCIE dostępne mam tylko PCIEx16_2 oraz PCIEx16_3. W 1ce jest grafa, sloty zwykłe pci wykorzystane na muzykę i kartę do kontaktu z ups.
 
Wszystko będzie hulać czy głupio robie lepiej zmienić mobo i dysk M2 ?
Mam 1000zł...
Edytowane przez Tal-Rash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na tą protezę

wywal vertexa i kup porządnego ssdeka o pojemnosci w okolicach 500GB [bo i tak różnicy w predkości nie zauważysz]

 

a po co tamte dyski w raid?

nie lepiej jakiś zewnętrzany dorzucić albo jakąś stację dokującą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić serwer NAS i wywalić raid. Ale to za jakiś czas. Raid 1 konieczny. Mam dane po których utracie musiałbym zrobić allah akbar BUM.

Czyli SSD na SATA a nie pcie. Coś polecisz?

 

Samsung 850 Pro 512GB
2.5'' | SSD | 512GB | 550/520 MB/s | 100/90 K IOPS | Serial ATA3 | 7mm
 
?
Edytowane przez Tal-Rash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...