Skocz do zawartości
Iean

Słuchawki do 350-400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję słuchawek do około 350zł (max 400) do tej pory miałem superluxy HD681 EVO (MKII) i bardzo podobało mi się ich brzmienie aczkolwiek były trochę niewygodne przy kilkugodzinnych sesjach, a ostatnio dokonały swojego żywota zdeptane przez 90kg gościa (mnie default_smile.png ) moje wymagania :


-zamknięte


-podobne brzmieniem do wyżej wspomnianych superluxów 


-odłączany kabel (to jest wymóg nie do ominięcia)


-trochę mniej uciskające od superluxów czyli regulowane inaczej (bo ten pasek gumy miałem już parę razy ochotę rozciąć ze względu na to że mam bardzo dużą łepetynę)


-dobre pozycjonowanie (kocham csa i się nie wstydzę default_tongue.png )


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takstar HD2000.

ich nie czuć na głowie, koszt 120zł.

mam też te superluxy co i ty (oraz 668b), też uważam że są niewygodne.

 

tylko kabel byś miał do przerobienia, odcięcie kabla i zarobienie jacka to raczej nie problem,  do 300zł nie znalazłem nic lepszego, przy takiej cenie spokojnie można olać gwarancje.

Edytowane przez Chemik16
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się oczywiście, ja szukałem czegoś zamkniętego - lekkiego do pracy, i te były idealne, są lekkie jakby były zrobione z papieru :>

Wiem że jeszcze polecane są wyższe modele tych takstarów, ale jak dla mnie wyglądają odpustowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...