Skocz do zawartości
Pumpkiners

Inne okablowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, posiadam zasilacz Chieftec CFT-750-14CS. Modernizuję komputer, potrzebuję:
- przedłużki lub nowe kable, całe białe lub całe czarne

Jedynie w zasilaczu mam ATX na stałe, resztę mam modularną. Mam również za krótki kabel 8 pinowy do cpu. Jeśli chodzi o modifikacje pojawi się fortis 3 i 4 razy czarny ram, oraz gtx 980 Ti EVGA. Niżej zamieszam zdjecie, tego co posiadam akutalnie.

Pozdrawiam 

f979bb8bac2632e3gen.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję montażyście. Po to są otwory w tacce MOBO aby podciągnąć jak najwięcej kabli zasilania pod płytą główną a nie robić żenadę widoczną wyżej. 

 

Np

Edfax.jpg

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal najpierw wszystkie kable. Potem odwróć dyski złączami do tyłu i wtedy podłącz je do płyty. Następnie poprowadź zasilanie od mobo za tacką i je wepnij i zrób to samo z kablami PCIe. Na koniec pociągnij zasilanie do dysków i napędu. I wszystko ma być z tyłu, żeby ani jeden kabel nie walał się na wierzchu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ogromną różnicę, mówię, że już sprzątałem w nim ciut, całość ogarnę jak tylko zakupię okablowanie, wszystkie luźne kable itp. Myślę o BitFenix.

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Ale z widocznych kabli potrzebuję przedłużek do:
- ATX
- 8 pin cpu
- 6 i 6+2 pin do gpu

 

cf1bf6497b16cf7c.jpg

Edytowane przez Pumpkiners

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...