Skocz do zawartości
pc_max

Euro 2016

Rekomendowane odpowiedzi

No to zacznę, bo zawsze jest tak, że ktoś zacząć musi.

 

Jako że każdy Polak jest ekspertę w tej materii zapraszam do dywagacji na temat.

 

Tytułem końca- taki slogan mi się przypomniał: Śpieszmy się kibicować naszym- tak szybko wracają.

 

edyt- poprawiłem slogan- nomen omen inspirowany słowami ks. Jana Twardowskiego.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w eliminacjach dosyć dobrze się zaprezentowali. Dla mnie to mogą wszystkie mecze przegrać, byleby zostawili serce na boisku i pokazali, że im zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze euro sie nie zaczelo a ja mam juz dosc. Wszedzie info o pilkarzach, konkursach na euro... wczoraj nawet na poczcie info o biografi lewego. Nosz kur## ile mozna. W mediach fapuja nad nimi jakby niewiadomo kim byli, a jako druzyna ich szczyt osiagniec to wejsc do 1 fazy euro, mistrzostw swiata. Ciekawe czemu o szczypiornistach czy siatkarzach to tylko w wiadomosciach wieczornych... Co do samej druzyny, lewy pewnie znow bedzie tylko pod bramka przeciwnika sepil na podania i nawet 4 liter nie ruszy do tylu, gdy beda szarzowac na nasza bramke. Juz mi starczy tych pseudozachwytow z ostatnich euro i trojca z dortmunduco nic nie pokazala - ah ten blaszczykowski, wszystkie pilki prawie tracil a bramka z Grecja wygladala na wypadek przy pracy, bo nawet na chwile spojrzal w strone bramki przed strzalem. Niech szybko dostana w dupsko, spakuja manatki i skonczy sie te wazeliniarstwo w mediach, bo juz rzygac sie od tego chce...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamknę się najlepiej w piwnicy, bo zwalone euro się zaczyna. Nie każdego to interesuje, a nawet jeśli to ilość wszystkiego co z tym związane jest sporo za duża. Po za tym powiedz tak szczerze co nasza kadra osiągnęła, aby tak im w tyłek wchodzić? Poszczególne jednostki grają w znanych klubach na świecie, ale jako drużyna nie mamy żadnego sukcesu - a spotkań towarzyskich nie liczę, a mimo to śmieszy mnie jak niektórzy je przeżywają i już snują wielką przyszłość naszej drużyny, aby zaraz na jakimś podrzędnym przeciwniku dali się wygrzmocić jak tylko się da... A i jeszcze jedno, sukcesy aktualnych piłkarzy, a nie z czasów Bońków i innych. Nie ma? No kto by się spodziewał, ale jak zwykle, już za 4 lata Polska mistrzem Euro/świata...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty taki sfrustrowany? Ta drużyna budowała się przez całe eliminacje i osiągnęła w nich sukces czyli awans do finałów. Nie bardzo rozumiem czemu odbierasz ludziom marzenia o sukcesie.

 

Taptaptap Mlais M52

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty taki sfrustrowany? Ta drużyna budowała się przez całe eliminacje i osiągnęła w nich sukces czyli awans do finałów. Nie bardzo rozumiem czemu odbierasz ludziom marzenia o sukcesie.

 

Taptaptap Mlais M52

A to niby wejście do euro to taki sukces? Przecież poprzednie nasze drużyny też wchodziły.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dostali się 3 razy i to już wystarczy do ich gloryfikowania? Oprócz nich teraz są jeszcze 23 drużyny z 53 startujących. Jakoś siatkarze wygrali mecze, które przegrywali 2:0 i dostali się do Rio i jakoś nikt nie traci głowy. Nikt też nie tracił głowy za czasów jak zostali mistrzami świata, ot ze 2 dni. A piłkarzom wystarczy dostać się do nędznej top25 europy... a już miesiąc przed euro wszyscy wchodzą im w tyłek po kolana. Niech pokażą coś najpierw na tym euro, a nie kolejny "mecz otwarcia, o wszystko i mecz po spakowaniu walizek" i wtedy niech ludzie wariują. Teraz nie ma nad czym.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna to najpopularniejszy i najdroższy produkt sportowy na świecie. Deal with it.

 

P.S. Dostali się 2x bo udział w kwalifikacjach w 2012 był za bycie gospodarzem.

 

P.S. 2 Euro nie kończy się na reprezentacji Polski. To święto futbolu. Jak Cię nie interesuje to spadaj na drzewo.

 

Taptaptap Mlais M52

Edytowane przez radiergummi
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest najpopularniejsza, i tak już będzie zawsze bo:

1. Żeby w nią grać wystarczy tylko piłka i zawodnik.

2. Kreuje indywidualności i gwiazdeczki - w siatkówce/ręcznej/koszykówce jak nie gra jeden zawodnik to nie gra cały zespół. Tutaj w decydującej chwili jeden piłkarz jest w stanie przeważyć szalę

3. Jest niesprawiedliwa - w w/w sportach do sukcesu dochodzi się małymi kroczkami na sukces pracujesz cały mecz , a w nożnej możesz przez 90min obijać słupki, doliczony czas, przypadkowa akcja, tracisz bramkę i już tabloid  "SENSACJA FAWORYT PRZEGRYWA 0-1 - dali sobie strzelić w ostatniej minucie" 

 

Po prostu "handluj z tym" nawet jeśli Polacy, byliby mistrzami całej galaktyki w budowaniu gwiazdy śmierci z PCV i aluminium, to i tak wszystkich rodaków bardziej by ucieszyło dostanie się do 1/16 ME bo to jest sport zarówno dla biednych i bogatych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales o:

4 - najbardziej skorumpowany sport na swiecie

5 - slowo sport to naduzycie dla tej dyscypliny, gdzie liczy sie hajs, umiejetnosci aktorskie a na koncu dopiero umiejetnosci grania w pilke nozna. Dziwne, ze nikt nie bojkotuje jaki syf sie zrobil z pilki noznej i coraz czesciej widzimy pilkarzy potykajacych sie o wiatr :D

 

Dobra pilka nozna skonczyla sie dawno temu a to co teraz sie dzieje w niej... szkoda slow. Nie zmienia to faktu, ze nie wszyscy sie tym jaraja i chca co chwila o tym slyszec. Za chwila otworzysz lodowke i kielbasa bedzie krzyszec "euro! euro euro euro!".

 

ps. Jedynie co mnie ciekawi, to czy to bedzie pierwsze tak bombowe/wystrzalowe euro w historii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna to najpopularniejszy i najdroższy produkt sportowy

Dobrze że napisałeś że to produkt sportowy(powinno być:parasportowy),bo jeszcze ktoś by pomyślał że to dyscyplina sportowa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w eliminacjach dosyć dobrze się zaprezentowali. Dla mnie to mogą wszystkie mecze przegrać, byleby zostawili serce na boisku i pokazali, że im zależy.

W eliminacjach owszem, Pazdan sprawiał wrażenie lepszego zawodnika. W towarzyskim jednak "grał jak typowa gwiazda" ekstraklasy. Więc jest jeśli eliminacje to był przebłysk jego szczytowej formy to kiepsko z ta drużyną..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafa - po prostu wracają do formy... ...tej, którą zawsze mieli... Mój bank proponuje lokatę 160-dniową, w której oprocentowanie będzie rosło o 0,1% za każdą bramkę strzeloną przez Polaków - raczej kiepski deal. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafa - po prostu wracają do formy... ...tej, którą zawsze mieli... Mój bank proponuje lokatę 160-dniową, w której oprocentowanie będzie rosło o 0,1% za każdą bramkę strzeloną przez Polaków - raczej kiepski deal. :P

Mediaexpert czy tam mediamarkt zwracaja hajs wydany na telewizory, laptopy i smartphone, jesli polacy dojda do polfinalow :D Lec kupuj, a nuz widelec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sie tak podniecaja gra naszych, a na tyle akcji co mieli 1 bramke strzelili... przeciwnikowi o cale 2 pozycje wyzej w rankingu uefa. Cos mi sie zdaje, ze w czwartek nasi moga sobie wazelinka 4 litery smarowac, bo bedziesz niezla orka ze strony niemcow.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej udowadniasz, że jesteś pospolitym, cebulowym pieniaczem. Boli dupka, że reprezentacja odniosła sukces i zagrała świetny mecz? Irlandia w pierwszej połowie broniła się całym zespołem na własnej połowie. Z takim przeciwnikiem zawsze gra się ciężko, ale nasi zaskakująco dobrze wyglądali w grze pozycyjnej.

 

Taptaptap Mlais M52

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej udowadniasz, że jesteś pospolitym, cebulowym pieniaczem. Boli dupka, że reprezentacja odniosła sukces i zagrała świetny mecz? Irlandia w pierwszej połowie broniła się całym zespołem na własnej połowie. Z takim przeciwnikiem zawsze gra się ciężko, ale nasi zaskakująco dobrze wyglądali w grze pozycyjnej.

 

Taptaptap Mlais M52

 

Serio? Świetny mecz? Raczej Irlandia grała słabo, ot i tyle i bynajmniej nie w duchu, gra się, jak przeciwnik pozwala.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiergumi jakim pieniaczem? Gralismy z druzyna, ktora nie posiada zadnych gwiazdek typu Lewandowski i spolka. Mielismy sporo strzalow na bramke irlandczykow, a strzelismy tylko jednego dosc fuksownego gola. Po za tym pod koniec to irlandczycy zaczynali naszych coraz bardziej cisnac, wiec nie wiem czy nie byloby 1:1, gdyby mecz nie potrwal dodatkowe 10min. Na niemcow jest to stanowczo za malo i nie licz na powtorke z meczu towarzyskiego, gdzie nasi z nimi wygrali, bo wtedy to po prostu kopali pilke a nie grali na powaznie. Ale lepiej zyc marzeniami i od pieniaczy cisnac :) Mam tylko nadzieje ze nie zrobia naszym tak pamietnego gwaltu jak brazylii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralismy z druzyna, ktora nie posiada zadnych gwiazdek typu Lewandowski i spolka. Mielismy sporo strzalow na bramke irlandczykow, a strzelismy tylko jednego dosc fuksownego gola. 

 

To jest jeden z fundamentalnych powodów dlaczego polska piłka mnie denerwuje... skuteczność napastników. 

Drugą denerwującą rzeczą jest ślamazarność, powolność drużyny, jakby im za piłką nie chciało biegać się.

Trzecią, europejska piłka niestety jest nudna. Nie zła, ale nudna. Doskonale to widać w konfrontacji z piłką brazylijską, argentyńską, nawet hiszpańską.. Ja wiem, że liczy się wynik, ale widowisko straciło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy myśleć patriotycznie i wierzyć w naszą reprezentacje, a według mnie mamy możliwości wyjścia z grupy i wabłyśniecia troche wyżej niz sie udawoło nam do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy myśleć patriotycznie i wierzyć w naszą reprezentacje, a według mnie mamy możliwości wyjścia z grupy i wabłyśniecia troche wyżej niz sie udawoło nam do tej pory

 

Jakiś czas temu, dla odskoczni oglądałem Wiara czyni czuba ...

 

Hmm, najpierw może zacznijmy mieć bazę na dobrych zawodników (od najmłodszych lat), szkoleniowców, zaplecze ... itd... Z <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a bata nie ukręcisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanatykiem piłki nie jestem, oglądam tylko w przypadku Euro, Mistrzostw Świata i czasami załapię się na coś z Ligi Mistrzów. Świetna okazja do gulnięcia browara.

Nieźle im poszło, po części zapewne dlatego, że przeciwnik był jaki był, z drugiej strony ciężko chłopakom odmówić zaangażowania. Oby tylko nie skończyło się jak zawsze, czyli brakiem wyjścia z grupy.

Balonik został nieźle napompowany, byleby spektakularnie nie pieprznął. ;)

Inb4 czystki i zmiana trenera, klasyk. :P

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...