Skocz do zawartości
pc_max

Euro 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Też piłkę to tylko polskiej repry oglądam na euro/światowych. 

 

@Nostradamusek Lewy za wiele nie pokaże, jak zawsze ma 2+ gości na plecach. Przynajmniej tym razem w porównaniu do euro 2012 nie grali na chama podań górą do lewego z nadzieją, że a nóż widelec uda mu się ją przejąć i bramkę strzelić samemu vs. 3 obrońców + bramkarz ;)

 

@itex patriotyzm nie ma nic do rzeczywistości. Kibicuję naszym, jednak prawda jest taka, że Niemcy najprawdopodobniej zrobią nam z tyłka jesień średniowiecza. Wszyscy pamiętać powinni jak to po wyniku 2:0 z Brazylią i graniu na luzie od niechcenia wsadzili jeszcze kilka piłek w siatę przeciwnika (gwałt to mało powiedziane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z fundamentalnych powodów dlaczego polska piłka mnie denerwuje... skuteczność napastników. 

Drugą denerwującą rzeczą jest ślamazarność, powolność drużyny, jakby im za piłką nie chciało biegać się.

Trzecią, europejska piłka niestety jest nudna. Nie zła, ale nudna. Doskonale to widać w konfrontacji z piłką brazylijską, argentyńską, nawet hiszpańską.. Ja wiem, że liczy się wynik, ale widowisko straciło...

Akurat drużyna w meczu z Irlandią pn nie była ślamazarna. Owszem, brak skuteczności w ataku, wiele do nadrobienia, jednak mamy kilku ciekawych zawodników i o dziwo mecz oglądało się w miarę przyjemnie.

Nikt chyba nie liczy aby Polska była faworytem, ale lepiej być na takich zawodach i wygrywać coś niż w ogóle nie pojechać. Teraz mamy szanse wyjść z grupy a to był by największy sukces naszej reprezentacji w historii mistrzostw europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak dzis w internecie obejrzalem jeszcze raz te sytuacje, to Nawalka powinien go sciagnac z boiska. Nie trafil w pilke i jeszcze sie o nia przewrocil... Jak na zawodowca to wrecz parodia. Jeszcze inni go bronia, ze strzelil mecz z Irlandia, jak sami komentatorzy po nim jechali, ze zje**bal wiekszosc akcji i tylko bramka uratowala mu dupsko przed nawala hate'u. A po meczu z Niemcami jeszcze go bronia barany o,O

 

No i fajnie, ze w koncu nasza reprezentacja potrafi do konca utrzymac tempo, bo podczas euro2012 w drugiej polowie to juz ledwo dychali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy nadawali tempo i sposob gry. W zasadzie to my sie glownie bronilismy a nieudane akcje Milika swiadcza tylko ze nadal nam brakuje skutecznosci. Nawalka powinien wpuscic wczesniej Kapustke blizej bramki Niemcow. Moze by cos zdzialal. Coz z grupy raczej wyjdziemy i moze wygramy z Ukraina. Ale mysle ze na 1/8 zakonczymy. Dobra druzyna to byla m.in za Lato z 74'tego a od dluzszego czasu prezentujemy sredni poziom z epizodami bardzo slabymi gdzie przegrywslismy wiekszosc meczy. Teraz jest lepiej ale na jak dlugo

Powinni inwestowac w takich mlodych jak Kapustka i paru takich a nasza pilka moglaby wygladac inaczej.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

topowe drużyny są nieźle spompowane, zawodnicy eksploatowani na maxa przez cały sezon co widać po dość wyrównanych wynikach i bramkach pod koniec spotkania gdzie zawodnicy są już zmęczeni, wydaje mi się, że będzie kilka niespodzianek na tym Euro, czy Polska będzie jedną z nich, fajnie by było :)

Edytowane przez TSRules
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego. O naszych kibicach pisza naprawdę dobre rzeczy. Europa zobaczyła, że Polacy i Polscy kibice w rzeczywistości nie są tacy jak ich przedstawiają Niemieckie media i Polscy politycy typu Tusk i Nowoczesna.

 

http://www.telegraph.co.uk/football/2016/06/12/watch-poland-and-northern-ireland-fans-sing-will-griggs-on-fire/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzec na ruska, angielska i francuska swolocz. Angole sie bawili w rzucanie monet jakims rumunskim dzieciakom i mieli z tego ucieche... u nasz w Krakowie odwalali takie akcje, ze glowa mala. Uwazaja sie za najlepszych a zachowuja jak dzicz. W sumie trudno sie dziwic, czemu muslimy sie do nich pchaja. Ciagnie swoj do swego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Król" jest nagi...

 

ClQtL18WEAEH0eS.jpg

 

I co z tego? Ma natrzepane kupę kasiory, globalną rozpoznawalność, milionowe kontrakty reklamowe, super lachony, miejsce w annałach, VIPowstwo, itd... Co tam takie EURO- za chwilę nikt nie będzie pamiętał...

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to szlo nam srednio. W zasadzie to sie bronilismy przez 80% czasu gry. Pare przypadkowych pilek i dobra okazja, i Kuba trafil. Nie potrafimy tworzyc akcji na zawolanie bo ciezko nam utrzymac pilke. Niewiele sie zmienilo od dluzszego czasu. Skoro czolowi zawodnicy nie trafiaja o czyms swiadczy ze jako druzyna jestesmy po prostu sredni i to mocno. Mamy dosc dobrych bramkarzy i to oni odwalaja majwiecej roboty plus troszke szczescia i mamy 1/8. Sa lepsi wiec dlugo we Francji juz nie pobedziemy. Oczywiscie cieszy mnie to ze wyszlismy z grupy po raz pierwsxy na Euro, ale patrzmy trzezwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polscy bramkarza sa najlepsi na swiecie ;) Ale mamy jeszcze takiego lysego z brazersow, tzn. Pazdana i jeszcze chyba Kapustka? Do tego troche szczescia. Niestety nasi przy wyzszych temperaturach, jak dzis, dostaja szybko zadychy. W 15min pokazali Lewego jak ciezko dyszal.

Ukraincy czasami wchodzili w nasze pole karne bez najmniejszego oporu. Jak zwykle wiele strzalow na bramke wroga i ledwo ta jedna zdobyta...

Teraz zaczyna sie juz faza odpadania przegranych, czy znowu jakies grupy? Jesli to pierwsze to kto bedzie naszym kolejnych po austrii przeciwnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow udało mi się przewidzieć że w meczu Polska-Szwajcaria będzie  dogrywka, chociaż źle obstawiałem, że w karnych Milik nie strzeli(so close było po rękach bramkarza)  i dalej przejdą helweci.

Tak samo jak mi nie wierzyli, że Portugalia na farcie pokona Chorwację mogłem się o coś założyć ;)

 

Przypuszczam że do 1/4 jeszcze przejdą FRA,GER,HUN,ITA,ISL.

 

Pójdźmy na całość ostateczny wynik turnieju

1.Włochy

2.Walia

3. Islandia & Polska

Obaczym czy udało się utrafić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ten Milik odwala, to już któraś seta z kolei gdzie nie strzelił. To bardzo dobry zawodnik, ale tutaj moglismy wygrac w normalnym czasie jak by [gluteus maximus] nie dał, a i z Niemcami chyba 2x mial sytuacje, gdzie tylko czupryną by musną piłkę i Polska by wygrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uda się naszym, nie będzie to ładny mecz, ale jakoś przelezą dalej.

Wydaje mi się, że w przypadku Milika to problem nadmiernej presji starać się stara, ale nie wytrzymuje w decydujących momentach. 

 

Najbardziej z wszystkich Polaków szkoda mi Lewandowskiego, ma kasę, prestiż i kolejny dobry sezon,a mimo to jedzie na Euro. Po co? Tylko po to, aby być faulowanym przez wszelkiej maści kopaczy, za każdym razem gdy znajdzie się choćby w pobliżu piłki. Naharuje się jak wół, w każdym meczu ryzykuje kontuzje, aby w ostatecznym rozrachunku każdy wieszał na nim psy że drewno mimo, że nie ma możliwości osiągnąć takiego poziomu.  

Cały sezon gra w drużynie, która pełna jest gwiazd i uwaga przeciwników trochę się rozkłada, w Euro praktycznie cała uwaga jest poświęcana faulowaniu Roberta, Nawałce wystarczy znaleźć synergicznego zawodnika z którym  rozumieli się bez słów, a wtedy Polska przy obecnym stanie obrony zagości dłużej na  szczytach piłki kopanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...