Skocz do zawartości
Iean

Antena do Wi-Fi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam płytę główną https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b150i-gaming-pro-ac-b150-ddr4-sata3-usb-3-1-miniitx-7995-001r-845022/ ze zintegrowaną kartą sieciową i mam taki mały problem ponieważ te anteny które zostały dołączone w zestawie są chyba odrobinę za słabe (wcześniej w tym samym miejscu na laptopie miałem ful zasięg a teraz skacze od 3-4 kresek odległość jakieś 6 metrów od routera i 2 ściany po drodze). Czy znalazłby się ktoś kto dałby mi jakąś poradę odnośnie tego jakie anteny wybrać żeby poprawić odbiór ponieważ przez te zmiany w zasięgu mam też zmiany pingu a że dużo gram jest to irytujące (jak zniosłem w ramach doświadczenia stacjonarkę niedaleko routera to miałem cały czas stabilny ping i 5 kresek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak aczkolwiek problem nadal jest bo im jestem dalej tym gorzej dla mojego pingu i nie wiem dlaczego i w momencie jak jestem jakieś 1,5 metra od routera to mam wtedy stabilne 30ms w lolu/csie to jak jestem u siebie w pokoju na górze to zaczyna mi skakać nawet do 80+ i o ile te 80ms jest stabilne to w momencie tych przeskoków nie jestem w stanie grać. Dlatego pytam o jakieś mocniejsze anteny bo się kompletnie na tym nie znam a zależy mi na tym żeby jak wracam z roboty to siąść na 1-2 godziny się rozluźnić grając w to co lubię w komfortowych warunkach bez ciągłych skoków pingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tak samo jak próbowałem różne programy na poprawę pingu ale wychodzi na to że po prostu te antenki są za słabe a nie chcę ciągnąć kabla przez 2 piętra dlatego tylko proszę żeby mi ktoś polecił jakieś porządne antenki które mogę podłączyć zamiast tych obecnych wydam raz jakieś 100 zł i będe miał spokój .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...