Skocz do zawartości
Kilokush

Forza Horizon 3

Rekomendowane odpowiedzi

 Gameplay

 

 

Jest obsługa kierownic na PC!

 

Gra ma mieć około 350 samochodów na start. Akcja będzie toczyć się w Australii

 

Prawdopodobnie będzie możliwa rozgrywka pomiędzy PC i Xbox One.

 

Tytuł miałby trafić do sprzedaży już 27 września.

Edytowane przez Kilokush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu nie wiem jaki jest sens w tym momencie kupować/trzymać Xboxa skoro wszystkie exlusivy będą wychodzić równocześnie na PC? Crossplay już zdaje się potwierdzili więc tym bardziej kto kupi grę, która wymaga płatnego multi? Nie kumam. A co do FH3 to zobaczymy co z tego będzie, ale nijak nie mogę patrzeć na to Lambo śmigające po plaży i skręcające jakby jechało po asfalcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu nie wiem jaki jest sens w tym momencie kupować/trzymać Xboxa skoro wszystkie exlusivy będą wychodzić równocześnie na PC? Crossplay już zdaje się potwierdzili więc tym bardziej kto kupi grę, która wymaga płatnego multi? Nie kumam. A co do FH3 to zobaczymy co z tego będzie, ale nijak nie mogę patrzeć na to Lambo śmigające po plaży i skręcające jakby jechało po asfalcie...

 

FH to tylko arcadeówka. Wiadomo, że dla fanów realizmu będzie Forza Motorsport i Aphex na przeczekanie. Co nie zmienia faktu, że arcade z dobrym modelem jazdy też potrafi wciągnąć. Project Gotham Racing 2 był genialny.

 

Gameplay

 

 

Gameplay w bardzo dobrej jakości poniżej

 

http://news.xbox.com/wp-content/uploads/ForzaHorizon3_E3B-Roll_EditorialUseOnly_Part1of2_1080p30_ST_H264.mp4

Edytowane przez Kilokush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jest arcade i arcade, ale mimo wszystko pierwszy Horizon był zdecydowanie bliżej normalnej Forzy niż PGR. Większość FH zrobiłem na kierownicy i miało to sens, do PGR używania kiery sobie nie wyobrażam. Poza tym nie do końca przemawia do mnie ten australijski krajobraz. Trochę się obawiam, że za dużo będzie tam pustych przestrzeni, pustyń, wydm itd. i że za bardzo pójdą w stronę klimatów offroad i gier typu The Crew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu nie wiem jaki jest sens w tym momencie kupować/trzymać Xboxa skoro wszystkie exlusivy będą wychodzić równocześnie na PC? Crossplay już zdaje się potwierdzili więc tym bardziej kto kupi grę, która wymaga płatnego multi? Nie kumam. A co do FH3 to zobaczymy co z tego będzie, ale nijak nie mogę patrzeć na to Lambo śmigające po plaży i skręcające jakby jechało po asfalcie...

 

Takie samo miałem wrażenie po konferencji M$ :)

 

Co do samej giery to wygląda bardzo fajnie, a muzykę do trailera dobrali genialnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżą się premiera i teraz dwa pytania. Zdaje się, że dzisiaj miało być demo na X1. Wiadomo czy na PC też będzie? Po drugie czy jest możliwość zakupu tej gry w pudełku czy tylko wersja cyfrowa? W Ultimie widzę preordery na X1 wszystkich edycji, a na kompy nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja biorę praktycznie na 100%. Poczekam mimo wszystko na jakieś recenzje, ale Forza to uznana marka, a pierwszy Horizon to u mnie ścisła czołówka jeśli chodzi o gry wyścigowe. Także liczę na jakieś wspólne wożenie się po mieście.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bd otwartego świata gra bardziej nastawiona na arkade Mode

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Mógłbyś wyjaśnić to interesujące stwierdzenie? Gra open world ma nie mieć otwartego świata? I co to jest niby "nastawiona na arcade mode"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne ale spodziewałem się więcej, graficznie do Driveclub jeszcze daleko. Tu fizyka jazdy jak w Motorstorm, czysty arcade. Wracam do Dirt Rally ale powiem żonie że znalazłem fajną grę dla dziewczyn na padzie. ;)

Edytowane przez hvast87
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się recenzje z wersji na XONE:

 

Polygon – 8.5
Shack – 9
IGN – 9.5
GamesRadar – 4/5
CGM – 8
Gamespot – 9
USgamer – 5/5
Eurogamer Italy – 9/10
insidegames.ch (Switzerland) – 9.6
XBLSenioren (Germany) – 9.7
Xbox Schweiz (Switzerland)- 9.5
ThisGenGaming – 9/10

 

Teraz się waham czy kupować od razu wersje ultimate czy poźniej dokupić season pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc wysypuje się na ekranie ładowania, po wyłączeniu mikrofonu w ustawieniach systemu gra się odpala, ale również potrafi się wysypać w trakcie, Na 980ti i 3770k w 1440p mam minimalnie 45fps, maks 80-90fps, więc bardzo nierówno. W garażu np przeglądanie felg strasznie muli i po chwili wywala gre. Dobrze, że mam XO to mogę spokojnie poczekać aż naprawią wersję PC. Jeżeli ktoś ma tylko pieca to bym poczekał z kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd taki pęd za Ultra, które wizualnie prawie nic nie daje. Jakby w ogóle nie dali takiego trybu, to byłyby same zachwyty jak płynnie działa na wysokich.

 

Póki nie zobaczę mocnego porównania grafiki na różnych ustawieniach pęd za Ultra wychodzi z tego że masz Titan X który nie radzi sobie z MSAA w 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciężko grac w FHD na high z moim kompem. Niby osiąga te 60fps, ale przy dropach do 30 czuje się jak by było z 10fps, nie da się sterować autem.

Na vsync off jest lepiej, ale menu tuningowania aut zamula.

 

A pomijając te problemy to kompletnie nie mogę okiełznać furek na piaszczystych drogach, lata to jak chce i gdzie chce. Gram z wyłączoną kontrola trakcji w trybie symulacyjnym (cokolwiek to znaczy), na padzie X360 i staram się operować gazem :D

 

Zresztą np. MX-5 z 6L V8 to i na asfalcie ciężko ogarnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...