Skocz do zawartości
Szawel

144Hz w okolicach 1200 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam czegoś w 144Hz do użytku domowego.

Filmy, strony, gry.

 

Znalazłem w polecanych Acer XB240Hbmjdpr Predator.

Czy to dobry strzał do domowych zastosowań, czy powinienem zwrócić uwagę na coś innego?

Ma docelowo obsługiwać coś pokroju GTX 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/monitor-lg-24gm77-b-667851/ ten zachwalają. Nie mam, nie wiem, w testach wypada różnie, zależy jak się ustawi. Ma strobing, co sie przydaje w grach FPS.

Samo 144Hz coś tam daje...wiem bo testowałem...ale smużenia nie eliminuje a kazdy monitor niestety smuży, nieważnie ile ma czasu reakcji. Co prawda nie widziałem w działaniu OLEDa...:)

Jak więcej grasz to celuj w coś co ci pomoże wygrywać. Jak grasz ale nie w FPS to celuj w coś z lepszym kontrastem/kolorami.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/monitor-lg-24gm77-b-667851/ ten zachwalają. Nie mam, nie wiem, w testach wypada różnie, zależy jak się ustawi. Ma strobing, co sie przydaje w grach FPS.

Samo 144Hz coś tam daje...wiem bo testowałem...ale smużenia nie eliminuje a kazdy monitor niestety smuży, nieważnie ile ma czasu reakcji. Co prawda nie widziałem w działaniu OLEDa... :)

Jak więcej grasz to celuj w coś co ci pomoże wygrywać. Jak grasz ale nie w FPS to celuj w coś z lepszym kontrastem/kolorami.

Dzięki Gregu, nie znałem go.

Właśnie badam testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...