Skocz do zawartości
86MaTi86

Chlodzenie 1080 i aktyle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów ,

Mam zamiar zwodowac kartę KFA2 GTX 1080 EX OC:

 

http://m.mindfactory.de/product_info.php/8192MB-KFA2-GeForce-GTX-1080-EX-OC-Edition-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-_1063005.html

 

Ze względów oszczędnościowych chce blok uniwersalny ma niego założyć.

 

I tu znajdują się moje właśnie pytania jaki najlepiej blok wodny w razie czego bym mógł w przyszłości go znów wykorzystać .

Jak schłodzic pamięć i sekcje zasilania najlepiej i najwydajniej?

 

I jeszcze co do rurek akrylowych mam aktualnie zwykle węże jakie złączki polecacie najlepiej srebne by były ?

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ogladalem ten blok dość dobrze wygląda i cena również dobra.

A które złączki są lepsze są bądź bardziej się opłacała Kupić ?

I jak się zwa bo wolał bym nie kupić złych za dużo to one się nie różnią wyglądem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się sklep który będzie któreś oferował jak nie jeden to drogi.

Inaczej sformułuje.

Które są najlepsze a które najtańsze ale nie budżetowe noname(jeśli jest jakaś różnica poza marka i innym wyglądem )?

Numerem seryjnym bądź pełna nazwa bym nie pogardzil.

I jeszcze jakie rulki akrylowe najlepiej wziąć jest jakaś różnica miedzy nimi poza rozmiarami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja inaczej sformułuję: miałeś kiedyś do czynienia z LC, ale takim porządnym? Jeśli nie, to najpierw się w ogóle zastanów, czy chcesz się w to bawić - nie jest to w żaden sposób opłacalne, a problemów z tym od groma. Ludzie się tym zajmują, ponieważ po prostu to lubią.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie chłodzony procesor ,pamięć ram będzie grafika a wcześniej była jeszcze płyta główna. Aktualnie posiadam dwie chłodnica 280 i 360 wszystko płynie na porządnej i drogiej pompie w wężach 16/13.

Chce teraz akryle bo te węże załamują się wiec musiałem improwizować za każda przebudowac komputer by dobrze wyglądało ale nigdy nie uzyskałeś mnie zadowalajacego efektu. Zdolności manualnej posiadam wiec myślę ze wyskrobie na rolach coś porzadnego :)

Zdjęcie jednej z pierwszej rewizji :

post-212309-0-83211000-1466448580_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DObrze wiedzieć o tych kontowych tak myślałem ze blokuje przepływ bardzo zwerzaja się ale co zrobić jak nie idzie zrobić :D

Miejscami jest tak dozoru wszystkiego przy sobie i ten waż się tak załamuje ze albo dobrze wygląda albo dobrze funkcjonuje przepływ.

Tak czy tak to chyba było pierwsze moje składanie a już chyba z 5 razy było zmieniane w tym raz z powodu zmiany sprzętu.

 

No wiem jak zaczynałem i czytałam po forach to nie zauważyłem ze te węże będą się tak zalamywac a zlaczki i węże już wtedy kupilem. Cóż ludzie uczą się na błędach :)

Chce akryle by moc pościć fantazje bo i tak nie da się spełnić jej na zwykłych wężach za duże załamania a ja jeszcze lubię symetria i proste odcinki :D

Zamówię więcej akryli kilka zniszczę i się nauczą z tym się liczę oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec powracamy do pytania jest różnica w rurkach akrylowych jakaś ?

I jakie konkretnie zlaczki do rułek akrylowych najlepszych i najbardziej opłacanych ?

Bo i oczywiście czy są jakieś różnice miedzy złączkami poza cena i wyglądem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...