Skocz do zawartości
M1siek

GeForce GTX 10x0 Series [GTX 1060 / GTX1070 / GTX1080 / Titan X 2016]

Polecane posty

Wow, ale posucha sie zrobiła, wszystko co ostatnio oglądałem w dobrej cenie wykupione...no nic, i tak czekam, to te parę miesięcy mnie nie zbawi. Może se całkiem odpuszczę w tym roku i zamiast karty wezme na wakacjach po prostu kurs nurkowania czy coś, bo postępu za bardzo nie widać...dx12 przeważnie ssie ostro(różnicy w obrazie nie widać, wydajność do -30%) a Vulkana raptem w paru grach mamy...

Edit

Ostatecznie zamówiłem jednak 1080 msi gaming x. Do ti musiałbym dopłacić 250e około, szkoda kasy

Edytowano przez Gregu

Po 9 miesiącach używania Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti Gaming wiatraki zaczęły być koszmarnie głośne. Czy mogę to reklamować z tytułu rękojmi czy też musi być to gwarancja, skoro wada nie występowała w momencie sprzedaży?

Mam pytanie do Was, czy ktoś posiada GeForce®GTX 1050 Ti Dual OC (albo innego Palita GTX 10X0 Ti  z takim zestawem wyjść)

http://eu.palit.com/palit/vgapro.php?id=2709&lang=pl&pn=NE5105TS18G1-1071D&tab=sp

z zapiętym do niej  monitorem na DisplayPort oraz podłączonym TV pod HDMI i jest mi w stanie odpowiedzieć jak identyfikowane są wtedy wyjścia ?

Przy podpięciu DVI-D pod monitor to wyjście identyfikowane jest jako 2, natomiast HDMI podpięte pod TV to wyjście 1, co jest kompletnie bez sensu no ale tak jest. Interesuje mnie również czy podpięcie do tej karty DP + HDMI nie spowoduje problemów z rozdzielczością na obu. Od biedy kupię przejściówkę żeby to sprawdzić ale to znowu czas ....

Cześć,

Posiadam kartę MSI gtx 1050ti Aero ITX OCV1 (jeden wentylator). Mam problem z ustawieniem wentylatora. Posiadam program MSI afterburner.

Sprawa wygląda tak : Podczas windowsa wentylator namiętnie próbuje schłodzić karte do minimum (teraz ma 26 stopni) przez co wentylator uruchamia się co chwile na pełnych obrotach na parę sekund - nie muszę chyba mówić jak irytujące jest to. W msi afterburner ustawiłem krzywą wentylatora, że do 50 stopni ma być pasywny- jednak bez obciążenia 3d wentylator żyje własnym życiem. Odpalam coś w 3D - jak makiem zasiał, wentylator odpala się dopiero przy zadanej w msi afterburner temperaturze.

Miał ktoś taki przypadek ? Wyrzuciłem wszystkie bzdety gigabyte od regulacji wentylatorów (płyta gigabyte b360N wifi). Sterowniki 375.63 prosto ze strony Nvidii. Macie pomysł co może kolidować z ustawieniami MSI afterburner albo co należy zmienić w tym programie aby bez obciążenia wentylator ucichł ?

Cześć wszystkim,

Jak teraz karty realnie osiągają ceny, czy 1700zł za lekko używanego Zotaca GeForce GTX 1070 Ti AMP Edition 8GB FV jest ok?

A ile pracują karty w koparkach a ile u normalnego gracza ?

Typowa koparka to z reguły praca 24 h , mało graczy gra przez 12h w ciągu dnia , niektórzy nawet mniej chodzą .

Więc patrząc na to , to taka pokoparkowa karta ma przebieg jak kilka razy starsza karta z normalnego PC .

W sumie jedyny plus to gwara , jak coś padnie to można od razu odesłać , kultura pracy takiej karty może już nie być za dobra .

7 hours ago, reyden said:

A ile pracują karty w koparkach a ile u normalnego gracza ?

Typowa koparka to z reguły praca 24 h , mało graczy gra przez 12h w ciągu dnia , niektórzy nawet mniej chodzą.

Nie wiedziałem, że karty graficzne to jak noże w tokarkach i ich stan się określa po liczbie roboczogodzin. Po 10000h na liczniku czasu pracy wyrabiają mniej klatek na sekundę czy co?

Edytowano przez jewgienij

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.