Skocz do zawartości
Gość

Problem z klawiaturami pod USB - przestają działać na około 2 sekundy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sprawdzałem 4 klawiatury (1 nowa, specjalne kupiona) i z każdą był problem. Co jakiś czas klawiatura jakby przestaje działać na około 1-2s. Najbardziej jest to widoczne w trakcie grania np. w csgo, gdy trzymam klawisz W, klawiatura nagle przestaje działać. i ten klawisz jest jakby przez ten czas wciśnięty i postać idzie do przodu mimo puszczenia tego klawisza :D. Sprawdzałem na wszystkich usb (2.0 i 3.0 na płycie głównej, a nawet z przodu obudowy 2x usb 2.0) i było to samo.

Z innymi urządzeniami takiego problemu nie ma... Np. tablet graficzny działa normalnie, tak samo jak myszka (przynajmniej tego nie zauważyłem), czy nawet jakieś pendrivy itd...

 

Nie wiem w czym jest problem... Niemożliwe, żeby 4 klawiatury, w tym jedna jest nowa, były trefne...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 przestaw tryb zasilania na wysoką wydajność, po 2 sprawdź czy jest powłączane w menadżerze urządzen i wlasciwosciach klawiaur "zezwalaj na wyłaczenie tego urzadzenia w celu oszczedzania energii" jesli jest właczone to wyłącz tę opcję i sprawdź czy coś pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoka wydajność jest cały czas. "Zezwalaj na wyłączenie tego urządzenia..." jest wyłączone (nawet nie da się tego włączyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...