Skocz do zawartości
nikpawel

[ok. 600zł] Uniwersalny monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że niestety mój stary monitor szajsunga SyncMaster padł jestem zmuszony do zakupu nowego. Komputera używam w: 40% pracy (programy inżynierskie, programowanie, przeglądanie internetu, etc.), 40% gry (strategie, fifa, FPS raczej mniej - chociaż też się zdarza), no i 20% filmy.

Troszkę się też już rozglądałem i znalazłem kilka monitorów, jednak z racji że moja wiedza na ten temat jest raczej marna tak więc proszę Was o pomoc. Może jeszcze dodam, że komp jest wyposażony w grafikę Radeona R9 270X. A co do znalezionych monitorów to:
Iiyama X2483HSU (najbardziej się chyba ku temu skłaniam, bo z tego co widziałem, to zgarnia dość dobre opinie)
Samsung S24E390HL
Acer G246HYLBID
AOC I2369VM
AOC I2476VWM

Jestem również otwarty na inne propozycje, jeżeli ktoś zna coś lepszego w stosunku jakość/cena do tego co tu wymieniłem smile.gif

 

P.S. Sorry ale właśnie doczytałem, że dział ten nie dotyczy monitorów - więc jak coś to usuń moderatorze temat, bądź przenieś go, jak jesteś taki miły :)

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 dla iiyamy, a jeśli chcesz wydać mniej to polecam benq gw2470h - zdaję się, że jest na tej samej matrycy co iiyama

http://www.eukasa.pl/monitor-benq-gw2470h-9h-ldmla-tbe-czarny/

W zasadzie wygląda na to, że ma identyczne parametry jak X2483HSU i w dodatku jest prawie 100 zł tańszy. Czy może lepiej dopłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...