Skocz do zawartości
qcky1337

neostrada czy lte do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedługo będe stawał przed wyborem internetu i mam pytanie. Mieszkam na wsi i tam gdzie mieszkam maksymalna przepustowość neostrady (od Orange) wynosi 10 Mb/s (to jest internet którego aktualnie używam). Zastanawiam się nad zmianą na Lte od t-mobile (zasięg lte mnie obejmuje) jak będzie wyglądała spawa z pingiem, na neostradzie od Orange gdy ktoś inny zacznie oglądać "jutuba" ping momentalnie wzrasta do 500. A więc co byłoby lepszsym wyborem?


Czy może po prostu zmiana routera? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LTE, jak daleko od nadajnika mieszkasz, to moze Cie rozlaczac w godzinach szczytu. Neostrada chyba jest teraz bez limitow, wiec bedzie lepszym rozwiazaniem do pobierania gier. Zawsze mozesz kupic router i wlaczyc pierwszenstwo pakietow z gier przed filmami i itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LTE ( i cała reszta netu komórkowego ) to średni pomysł .

 

Może i transfery wysokie ( ale z tym to jest różnie ) ale limity , ew. pink i jakość połączenia daje popalić .

 

Lepiej zostań przy tym co masz i próbuj ulepszyć np. kup dobry router .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lte ma sens tylko w takim przypadku jak mój. Mieszkanie na wsi bez możliwości dociągnięcia kabla od tepsy (który przebiega przez moją działkę ale to długa historia). I to przez odbiornik zewnętrzny. Jak masz kabel to nie ma się co zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...