Skocz do zawartości
Orgiusz

Quake Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się pewnych ficzerów dedykowanych dla każdej postaci. Mówię o Visorze i skanie. 

jeżeli będzie to miało chwilowe działanie i cooldown to może być przydatne np. do szukania gracza z flagą w ctf.

jak dobrze to zbalansują może nie być to takie op

 

mnie bardziej zastanawia jak wyglądać będą klasy i ich ograniczenia/umiejętności bo widać elementy movementu qw jak i coś co może wskazywać na dodge jakiś. tak samo czy klasa będzie miała przypisaną broń, a na mapie będzie tylko ammo

Edytowane przez el-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Powiem tak, jeśli umiejętności bohaterów to cena jaką muszę zapłacić za nowego quake arena to jestem na tak. Nie ma co się oszukiwać, czysty Q3A w lepszej grafice by się nie przyjął w dzisiejszych czasach. Trzeba mieć tylko nadzieje że ID ogarnie balans rozgrywki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko ograne i muszę przyznać, że nieco czuć ducha starego Quake'a. Ale głównie dzięki apteczkom  i znanym pukawkom. Do tego strafe jumpy. Ale z drugiej strony brak tej dynamiki. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w spamie 3 klucze do bety. Oddam w dobre ręce. Nie wiem czy da się jeszcze aktywować (e-mail z 04.05.17 a ja dawno tego nie uruchamiałem). Chętnych zapraszam na PW.

 

@Devil Dzięki za informacje. W takim razie post do kosza.

Edytowane przez grz3choo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...