Skocz do zawartości
Mnisio

Monitor ( ~1000zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W najbliższym czasie mam zamiar zakupić nowy monitor. Mam na to przeznaczone 1000 zł. Gram sporo w gry, ale 140 hz nie potrzebuję. Interesują mnie żywe kolory, więc nastawiam się na matrycę IPS. Myślałem nad wyborem szerokiego LG : https://www.morele.net/monitor-lg-29um58-p-857295/ . Co o tym sadzicie, czy jest sens kupować taki szeroki monitor? Doradźcie mi jaki inny monitor byłby dobry.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do biurka, to w najbliższym czasie robię małą przeprowadzkę, więc będzie duże. Obecnie monitor mam dość mały więc siedzę w odległości wyciągniętej ręki od monitora. Co do rozdzielczości to chciałbym żeby gry były płynne (i5 6500 , gtx 970 , 8 GB RAM) więc nie wiem czy jest sens :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą, w tej rozdzielczości 970-ką daje radę. Wiem, bo mam.

Inna sprawa, że pewnie z jakiś czas zmienię ma Vegę lub coś innego... naturalna kolej rzeczy.

 

Ewentualnie zbieraj na dodatkową 8-kę ramu, acz u mnie chyba żadna gra nie wzięła jak dotąd więcej jak 6 GB Ramu włącznie z Wieśkiem 3. Mam obecnie 12 GB i żadna jeszcze nie krzyczała o więcej.

 

Wiesiek 3 w tej rozdzielczości z ustamieniami ultra/high bez hairwork ok 60 FPS (mam włączonego sync na tej liczbie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...