Jump to content

Recommended Posts

Witam posiadam Lenovo y50-70
Procek: i5-4210h,
Ram: 8gb,
HDD: 1000GB
SSD: 8GB
Grafika: gtx960m (4GB)
Mam go od 01.08.2015, od zakupu, przez 2 miesiace sprawował sie wyśmienicie, lecz po upływie owego czasu, coś zaczęło być nie tak, zaczeły wyskakiwać martwe piksele, w poziomie ekranu na całej matrycy, niekiedy cały ekran zrobił sie zielony ( było widać wszystko lecz na zielono ) po chwili ustało i za kilka dni robiło sie to samo, oddałem go na gwarancje. Wrócił do mnie po upływie jednego MIESIACA :C, w protokole WIELCY ZNAWCY LENOVO napisali, że zreinstalowali, system i wymienili "MainBoard" - czyli pewnie płytę główną, od tego czasu po tygodniu aż do dnia dzisiejszego występowały takie same problemy + jeszcze jeden ostatecznie najgorszy, laptop grzał sie strasznie, przy grach na których radeon 4850HD i procek Dual 2.8 dawał rade z 60-70 FPS, a mój laptopik zmagał sie na poziomie 15-30 FPs na LOW ustawieniach w takich grach jak LOL, czy CS na minimalnych, dodam iż jak go kupowałem to w LOLU miałem +-400FPS przy wysokich a na cs 299FPs na wysokich, oczywiscie cały czas mam PODKŁADKĘ I OSOBNY WENTYLATOR Z ZEWNĄTRZ, który zakupiłem razem z laptopem bo wiedziałem że bedzie ona potrzebna. Przy Mad Maxie na średnich, juz po oddaniu go z gwarancji i przy tych ciągłych problemach temperatura pokazała 100 stopni gdzie byłem w szoku, oczywiscie była to temp. GPU. Nigdzie nie znalazłem takiej wady z tym grzaniem sie w internetach, dlatego napisałem tutaj temat bo czekam na wsze sugestie :). Jeżeli o czymś zapomniałem, bądź pomyliłem sie w którymś miejscu prosze o poprawę mnie lub zapytanie o niewymienione rzeczy przeze mnie. Pozdrawiam Darek nieszczęśnik z Lenovo na czele :C