Skocz do zawartości
Max17b

MSI GTX 1070 Gaming X i blue screen VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR w Windows 10 - proszę o pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od ponad tygodnia posiadam nową kartę graficzną MSI GTX 1070 Gaming X. Karta jest świetna i sprawuje się naprawdę dobrze z jednym wyjątkiem. Podczas gdy gram np. w Rise of the Tomb Raider występują czasami mikro przycięcia (dźwięk w tych momentach wyraźnie się zacina). Wszystkie opcję graficzne w grze mam ustawione na maksymalne (włącznie z opcją DirectX 12). Podobnie przycięcia występują w Battlefield 4. Jedno z takich przycięć ostatnio spowodowało blue screen'a VIDEO_DXGKRNL_FATAL_ERROR.

Mój zestaw komputerowy to:

Procesor: intel core i5 2500k (nie kręcony)
Karta graficzna: MSI GTX 1070 Gaming X
Płyta główna: ASRock P67 PRO3 (B3)
Pamięci: 8 GB GoodRAM
Dysk twardy: WD Blue 1TB
Zasilacz: Fortron ATX 600W
System operacyjny: Windows 10 64 bity

Proszę o pomoc i porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, który został poruszony w założonym przeze mnie temacie był powodowany prawdopodobnie przez sterowniki graficzne. Po zainstalowaniu nowszej wersji sterowników problem, jak na razie, nie wystąpił.

 

W przypadku ponownego wystąpienia błędu temat zostanie ponownie wznowiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...