Skocz do zawartości
Tencowie

Asus windows 7 BARDZO prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

duzo problem z ktorym sie mecz juz 3 dzien:( Polega on na tym ze, dwa 4 dni temu kupilem nowego laptopa Assus a555l z systemem operacyjnym window's 10, I system ten mi calkowicie nie opowiadal dlatego odinstalowalem wszystko do zera formatowalem wszystkie dyski I teraz gdy chce zainstalowac windows 7 ktorego mam na usb( usb bootowany) wiec odpalam pendriva wlacza sie instalka windows kilkaam , zainstaluj system windows I tu sie pojawia ten problem poniewaz wyskakuje okienko ( brak wymaganego sterownika urzadzenia stacji...) I nie wiem co robic dalej ani do tylu ani do przodu 2 dzien stoje w miejscu , prosze o pomoc bardzo, z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1151/Z170-K/DE164_100_Series_Windows_7_Setup_Guide_print.pdf

 

Poczytaj.

 

Spróbuj w biosie też zmienić USB z 3.0 na 2.0.

 

Spróbuj dać też cancel by powrócić do okna instalacji, wyjmij pena i włóż do innego USB i zobacz.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj też TO

okej rozwiazalem ten problem teraz tradycyjnie pojawil sie kolejny. Gdy chce juz wybrac dysk na ktorym windows ma byc to, pisze

-Nie mozna zainstalowac systemu windows na dysku 0

Wybrany dysk ma style partycji GPT

Edytowane przez Tencowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...