Skocz do zawartości
Lysek99

Słuchawki do 200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Do ceny 179zł masz na prawdę całkiem pokaźny wybór słuchawek. Większość dokanałówek dobrze tłumi oczywiście w zależności od użytych tipsów czy też pianek (a jest ich sporo rodzajów). W podanej przez Ciebie kwocie zastanawiałbym się mocno nad Brainwavz M1/ProAlpha, Soundmagic E10. Jeśli chodzi o bezpośredni porównanie dźwięku w M1/ProAlpha to tutaj http://sklep.hard-pc.pl/p6541,sluchawki-brainwavz-proalpha.html zostało to dobrze opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem brainwavz ProAlpha (czy te z wieksza iloscia niskich tonow) i graly ok z takim note 3 (wrzucone viper4android dla lepszej jakosci dzwieku). nie placza sie jak sluchawki z cienkimi kabelkami, ale tez te zakrecony kabel nie daje sie kompletnie rozprostowac co czasami dokucza przy noszeniu - taki powykrecany kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

proalpha

 

Drewniak zauwazylem ze cierpisz na syndrom poczatkujacego nabijacza postow. Piszesz i piszesz. Niewazne ze powtarzasz tresc innych. Musisz sie troszke ogarnac i wyluzowac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem sluchawki na SoundMagic M10C (M10 sa chyba za 160zl), wiec krotko - odradzam ProAlphy, ktore jednak w porownaniu do m10c byly zamulone, a niskie tony zlewaly sie z innymi pasmami. Tutaj bass tez mocno zarysowany, ale wszystko na swoim miejscu. Plusy m10c to ze sa kompatybilne z andkiem i ios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W brainwavz kabel siadl mi w jednej sluchawce po jakis 3-4 latach. Denerwujace tez bylo wywijanie sie kabla w kazda mozliwa strone. Soundmagic e10c mam juz pol roku i jak narazie ok. Chociaz na necie narzekania byly na e10c, ze kabel w sluchawce potrafi sie zepsuch - jak patrzylem to w kazdym modelu sluchawek jest zrobiona z kabelka zwykla petelka i pewnie od ciagniecia sie uszkadza/ulamuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto czytać opinie i komentarze na temat słuchawek. Ja np już nigdy więcej nie zainwestuje większej kasy w słuchawki nie mając co do nich pewności. 

 

Beyerdynamic DT 660.  Niecały rok użytkowania i ułamał się pałąk przy jednej słuchawce. Oczywiście ani razu mi nie spadły i ogólnie obchodziłem się ostrożnie. Był to wtedy jeden z nowszych modeli no to opinie raczej miał przychylne. Po jakimś czasie jednak można było poczytać pierwsze komentarze z podobnym przypadkiem co u mnie.

 

Dałem ponad 500 zł za słuchawki, które stały się praktycznie bezużyteczne. A już na pewno nie ma mowy o komforcie i tłumieniu dźwięków z zewnątrz.  Słuchawka sklejona mocną taśmą i tak nie przylega idealnie. Nawet nie próbowałem tego wysyłać na gwarancję, chociaż zastanawiam się czy nie powinienem skoro przypadków było więcej.  Ewidentnie  jest to skutek słabej jakości plastiku. Ale wiadomo dla nich to jest uszkodzenie mechaniczne i nie mam za dużo do gadania.  

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CX 300 izolują znakomicie. Dźwięk moim zdaniem jest bardzo dobry - jak za tę cenę. Scena wystarczająco szeroka, bas słyszalny ale nie dudniący. Natomiast minusem są cienkie kable.

Poza tym cena z x-kom to jakiś kosmos. Poszukaj na ceneo - czarne są już za 99PLN.

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz o jednym, dzwiek to nie tylko sluchawki. Duzo tez ma do powiedzenia zrodlo. Dlatego ciemne zrodlo z ciemnymi sluchawkami bedzie zbyt zamulone i zacznie wrecz rozrywac glowe od ilosci niskich tonow, a znowu jasne zrodlo z jasnymi sluchawkami beda sie wbijac niczym noz w twe uszy...

 

Takze podaj z czym one graja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...