Skocz do zawartości
Nazlan

Pierwsza mysz dla gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

noszę się z zamiarem wymiany wysłużonej myszki Logitech M90.

 

Jako, że jestem graczem to chciałbym coś ukierunkowanego w stronę poprawy przyjemności gry. Nie gram w żadne wymagające dużej precyzji strzelanki (np. CS:GO, Battlefield), chociaż może kiedyś spróbuję, ale raczej rekreacyjnie. Najwięcej gram w chwili obecnej w The Division.

 

Od nowej myszki oczekuję poprawy względem tej którą mam, tj.:

-lepszego sensora

-lepszej ergonomii

-lepszego ślizgu myszki

-większej precyzji i płynności ruchu

-przynajmniej dwóch dodatkowych przycisków pod które będę mógł podciągnąć jakieś funkcje w grach.

-dobrze byłoby mieć też przycisk do zmiany DPI

 

Czego NIE oczekuję:

-oprogramowania, które można uznać za cheaty, czyli żadne: 3 strzały za jednym kliknięciem w to samo miejsce, wspomaganie precyzji strzałów poprzez kontrolę odrzutu broni, etc.

-nie zależy mi na wodotryskach w stylu podświetlania czy czaderskich wzorków

 

Mój budżet nie jest duży, ale tez i nie wymagam cudów. Wybrałem generalnie takie myszki:

 

Tracer Gaming Pert II

Natec GENESIS G66

Asus Blue Ray UX300

Tracer Recon USB laser AVAGO9500

 

A4 Tech Bloody Blazing A9

A4 Tech Bloody V7m USB

A4 Tech X-748k

A4 Tech Bloody Blazing A90

 

A4 Tech dałem osobno, ponieważ tutaj właśnie się sporo naczytałem o tym, że oprogramowanie do tych myszek jest balansem na pograniczu cheatów, a to które można odblokować (czego i tak bym nie zrobił) z pewnością już cheatami jest. Nie chce myszki, za którą mogę zostać zbanowany. Dlatego też, A4 Tech jest mniej preferowane.

 

Jestem otwarty na wasze propozycje. Budżet z tego co widać to 80zł (ceny z morele.net). Do tego planuję kupić podkładkę SteelSeries QcK Mini (ale na tym to już zupełnie się nie znam, więc propozycje mile widziane – podkładka ma osobny budżet ;) )

 

EDIT: dodam że rozdzielczość mojego ekranu to 1920x1080. Jestem praworęczny i przyzwyczajony do palm gripa.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Nazlan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...