gokar100 Posted July 15, 2016 Report post Posted July 15, 2016 Witam, mam następujący problem: jak można najlepiej przesłać wartość zmiennej pomiędzy dwoma arkuszami w C, tzn wymieniać się jej wartością pomiędzy main.c i innym arkuszem .c? Z góry dziękuję za odpowiedź :) Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...
Małpożer Posted July 15, 2016 Report post Posted July 15, 2016 Arkusze to masz w excelu :) Musisz includowac plik, w ktorym masz ta zmienna, chyba ze sa to 2 rozne programy i chodzi o komunikacje miedzy nimi. Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...