Skocz do zawartości
zenobiuszek

odtwarzacz mp3

Rekomendowane odpowiedzi

12 piosenek to jest wartosc usredniona, a moze to byc 24 a moze byc i 6, wszystko zalezy od kompresji, przede wszystkim zastanow sie czy to jest Ci potrzebne, a moze wolisz np MP3 na CD i klopot masz z glowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mp3 na cd to kiepski pomysl - chodzi o to ze wtedy oddzialuja wstrzasy... zadne buforowanie nie jest tak dobre zeby przetrzymac 10 minutowa przejazdzke po wertepach.Jesli chodzi ci o to zeby nie skakalo musisz wziac cos z pamiecia typu FLASH czyli 64,128 albo jak masz duzo kasy 256mb.Mozna tez wyrzucic ponad 1000zl i kupic np takiego Creative'a ktory ma 20GB :D wtedy juz nie ma problemu z mala pojemnoscia.

Ja sam mam Sony NW-S4 ma tylko 64mb ale moge zmieniac kompresje ktora nawet przy 56k brzmi bardzo dobrze! daje mi to luzno ponad 20 utworow - przy tym jest wodoszczelny i wielkosci flamastra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno odtwarzacze Napa sa gorsze niz znanych firm typu SONY i PHILLIPS-chodzi tu o jakosc odtwarzania. Ale z kolei NAPA ma fajne funkcje i dobra cene, za ta cene nic lepszego nie znajdziesz. Bierz Nape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę polecić Sony D-NE511

Odtwarzanie CD, CD-R, CD-RW, MP3 i jeszcze na dokładkę patent Sony pod nazwą ATRACplus, który generuje bardzo przyzwoity dźwięk dla stosunkowo niskiego bitrate'u.

Dołączone jest oprogramowanie, dzięki któremu można szybko i sprawnie wygenerować i wypalić płytkę z muzyką w formacie właśnie ATRAC.

Zasilanie z dwóch baterii typu AA i firma obiecuje, że przy CD wystarczają na 50 godzin, a przy ATRACu na 80. W moim wypadku po jakichś 20-30 godzinach nadal pokazuje 'full' dla baterii.

Oczywiście obsługa tagów, jog-dial w łatwy sposób pozwala wybrać utwór. System przeciwwstrząsowy wystarcza do słuchania z playera wrzuconego do plecaka (nie miał również problemu przy wstrząsach generowanych przez autobus polskiego expressu).

 

Cena jest również całkiem przyzwoita - 500 PLN.

 

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja sam nie wybralbym produktu ze stajni napy :P sprawa jest prosta - po prostu nie ufam producentom o ktorych nic nie wiem.Odradzalbym ci ten produkt.

Jesli nie przeszkadza ci to ze mp3 sa na CD to ten model co Wojtek podaje jest ok - i cena niezla.Ja osobiscie nie moge zdzierzyc mp3 na plytach :P tak wiec w podrozy targam ze soba kabel USB i plyte z mp3 :D liczac ze w poblizu bedzie jakis komp... niezbyt praktyczne :P ale co tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o mp3 firmy napa  pa-26  128 mb  mały i fajny wygląd tylko jak zdziałaniem?

Ja mam Napę PA28 - ten model PA26 jest podobnej wielkości, tylko węższy, ale nie ma np. podświetlania ekranu.

 

Jak z jakością - jest tu ciężko powiedzieć, bo po pierwsze są to mp3, a po drugie słucham ich na słuchawkach, więc wszelkie niedoróbki słychać znacznie bardziej.

 

Jeżeli utwór jest dobrej jakości, to z jakością dźwięku nie powinno być problemów.

 

Brakuje mi jednak kilku rzeczy jak:

- wymiennych kart pamięci (128MB, to wbrew pozorom niewiele)

- radia

ale za tą cene nie można chcieć wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - niedoróbki i jakość dźwięku.

 

Sam byłem mocno zaskoczony (pozytywnie) jakością dźwięku w formacie ATRAC. Mimo, że ustawiłem domyślnie 64kbps, to (na słuchawkach oczywiście) Buena Vista Social Club brzmi równie doskonale, co z płyty.

Jedyną wadą jest niekompatybilność formatu z innymi producentami, ATRAC jest patentem Sony i na razie tylko te urządzenia z niego korzystają (swoją drogą miałem w łapkach instrukcję do tzw. NetMD Sony i to dopiero jest ciekawe cacko..., na polskim rynku powinno się albo już albo za moment pojawić).

 

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polece Siemensa SL45i - jakosc odtwarzanych mp3 na tym komorku jest naprawde wysmienita (ma nawet pobicie basow i wysokich tonow). Jezeli mozesz kupic w abonamencie, to bierzesz za 1 PLN w +gsm, do tego karte MMC 128 Mb, czytnik tychze kart pod USB i ewentualnie bateria mocniejsza 1000 mAh. Cena nie przekroczysz creativa, napy czy soniacza, a i mozliwosc masz o wiele wieksze - np. java.

 

Tylko ten abonament :evil:

 

Niedlugo ma sie na rynku pokazac nokia 3300 i to dopiero bedzie wypasik (mp3+FM), ale cena nawet z abonamentem bedzie pewnie z poczatku odstraszac

 

Pozdro

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...