Skocz do zawartości
Bartek11100

Zamienić GTX 970 na 1060? Czy lepiej poczekać

Rekomendowane odpowiedzi

lub spokojnie doczekał na Vegę.

 

Ja mam ten sam dylemat. Zamiana na RX480 lub GTX 1060 to średni pomysł, acz moment też dobry na sprzedaż 970-ki. Kwestia potrzeb. Za 970-kę otrzymasz dobre pieniądze jeszcze. Zamiana to raczej mówisz o dopłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak raczej na pewno musiałbym dopłacać. Nie mam raczej możliwości nabycia 1060 i sprzedania 970-tki w tej samej cenie lub bardzo bardzo zbliżonej.

Z tego co wyczytałem z testów to rzeczywiście skok wydajności zarówno RX480 i GTX 1060 jakoś nie jest powalający wobec 970-tki. Pewnie jeżeli uda mi się dostać GTX 1070 tak aby bardzo dużo nie dopłacać, to się skuszę. Bo do Vegi to chyba jeszcze sporo czasu trzeba będzie poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Nieopłaca sie zmnieniać na nic nizej niz 1070

rx 480 porównywalna nim skończy sie vram a 1060 o 10% szybsza

Edytowane przez damian25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już go ktoś łyknął :) I cena minimalna wróciła do stabilnego tysiaka, kilka dni temu jakiś gość wystawił iChilla 980ti za niecałe 1200, ale chciał koniecznie zakończyć transakcję bez pobrania tylko z góry na ebayu, a tam w regulaminie coś wyczytałem że spory załatwiać ze sprzedawcą więc podziękowałem :D Pewnie to był największy wał wałków, czekam na więcej testów nierefów 480 i 1060, ostateczne ceny i zdecyduję co kupić, maxwelle raczej odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...