Skocz do zawartości
Anon97

GTX 1060 - Asus Strix / Inno3D iChiLL X3 / Palit Super Jetstream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdecydowałem się na zakup karty GTX 1060 ale mam problem z wyborem modelu autorskiego, byłem zdecydowany na wersje od Asusa czyli Strix (bez "OC" bo to chyba oznacza możliwość podkręcania a nie mam zamiaru się w to bawić). Wybrałem ten model ze względu na wbudowane oświetlenie i piękny widok lecz zorientowałem się że karta będzie ułożona wentylatorami w dół przez co płacenie za wygląd który będzie zasłonięty jest nieco głupi (jeśli się mylę i można ją i inne karty zamontować ładniejszą stroną do góry to proszę o powiadomienie mnie o tym :P płyta główna: Gigabyte GA-M85B-D3H)
 
Różnica w wydajności między najdroższą a najtańszą wersją to chyba 1-5 fps o ile się nie mylę a hajs leci, więc tu moje pytanie: która z tych kart jest najbardziej wydajna, cicha i nie muszę się bać o temperatury ? smile.png
 
Inno3D iChiLL X3 - bardzo ładna, chyba brak specjalnego podświetlenia ale jakieś jest na napisie bodajże smile.png
 
Palit Super Jetstream - wygląd całkiem spoko, podobno ma oświetlenie i jest cicha, do tego gdzieś czytałem że to jedna z najlepszych
Asus Strix - piękna i z oświetleniem lecz najdroższa, w opisie podobno najcichsza i możliwość współpracy wentylatorów z innymi

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Strix OC, to znaczy że karta ma już fabrycznie podkręcone zegary przez co jest trochę mocniejsza od wersji bez OC, nie musisz jej dalej podkręcać chociaż możesz. Te dwie pozostałe marki to nie są zbyt popularne u nas, więc trudno mi powiedzieć jak u nich z jakością, pewnie jakieś testy się znajdą. Asus robi solidne karty i fajnie wyglądają.

Co do obudowy i na ile karta będzie widoczna to nie umiem pomóc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Powiem wam ze msi gaming robi robote i to w furmarku gdzie obciąza o 50% mocniej

 

 

cZI4Sgq.jpg

Takze sprawdzona polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Karty Asus z dopiskiem OC pracują na standardowym taktowaniu podobnym do wersji bez OC.

Jednym kliknięciem w programie GPU Tweak2 można kartre podkręcić na tryb OC.

Edytowane przez pablo27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

Możesz kupić taśmę do PCI Express i wtedy ustawiasz kartę jak ci się podoba, ale jak i do czego ją wtedy przykręcisz to już musisz sam wymyślić. Ogólnie wg mnie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...