Skocz do zawartości
nimitz85

Mysz bezprzewodowa z programowanymi przyciskami - użytek domowy i gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W związku z tym, że córka postanowiła wykończyć mojego pro-hiper-ekstra gryzonia Roccat Kone XTD (miałem przypływ gotówki i jak durny wyrzuciłem w błoto kupę kasy bo kupiłem ją razem z Isku FX...) chciałbym poprosić Was o radę.

 

Szukam myszy bezprzewodowej z max 2 programowalnymi przyciskami (1 też może być, bardzo proste makra, np. emuluj wciśnięty klawisz "1" co określony czas). Jestem praworęczny, ręka duża, nadgarstek spoczywa na biurku.

 

Nie potrzebuję hiper super duper odświeżania bo gram mało teraz (strategie i RPG) i tylko rekreacyjnie, milion przycisków też będzie niewykorzystane. Podświetlenia nie musi być. Jeśli to możliwe chciałbym taki sensor, który działa podobnie do MS Bluetrack - starusieńka mysz od MS 3500 z tą technologią spisuje się wciąż wyśmienicie. 

 

Budżet nie jest jakoś ograniczony, ale jak uda się wyhaczyć coś do 150 zł byłbym zadowolony.  

 

Zastanawiałem się nad tymi:

http://www.extreme-pc.pl/logitech-m510-wireless-mouse-910-001826,id10260.html - tylko czy oprogramowanie setpoint pozwala pisać proste makra?

http://www.satysfakcja.pl/p/62303-mysz-przewodowa-a4tech-x710-xgame-extra-fire-czarna-usb.html - tylko czy oprogramowanie Oscar pozwala pisać makra? 

 

Może jest jakiś programowy zamiennik z którego mógłbym skorzystać? 

Edytowane przez nimitz85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M705 jest myszką robioną pod laptopy, więc może się tu nie nadać, tym bardziej jak nimitz wspomniał, że ma duże łapy. Ogólnie mysz jest świetna (sam korzystam od kilku lat) i absurdalnie długo działa na jednym komplecie baterii, ale w tym wypadku poszukałbym czegoś większego.

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...