Skocz do zawartości
Gość

Podczas grania black screen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam taki problem,że po chwili odpalonej gry(różnej) robi się czarny ekran i komp przestaje reagować,mogę tylko uruchomić menadzera,a gdy już go odpale widzę taki oto komunkat:

DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG:Device humh due to badly formed commands,,GPU:"NVIDIA GeForce GTX 970", Driver 36881

Może mi ktoś podpowiedzieć o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU 4690k@4,4Ghz ,GTX 970@1500,8000,Psu Chieftec 700W,8G ram 1600MHz

Temeratury jeszcze nie mierzyłem ale nie sądze by to była temperatura,czasami wywala po kilku-kilkunastu sekundach.Napięcia nie sprawdze bo nie mam miernika ale dodam ,że takie jaja dzieją się po zainstalowaniu systemu odnowa.Wcześniej konfig był identyczny i nic sie nie działo.System stawiałem od nowa bo HDD się zjebał (trzeszczy).Dodam ,że system jest na SSD.


Zmierzyłem tempy po 15 min grania:CPU-72stopnie i GPU 69 ,więc to chyba nie temperatura.Teraz jak mi wywaliło dostałem info od windowsa ,że sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność.Na to też już próbowałem zaradzić i zrobiłem reinstalke sterowników do karty ,a problem pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniż taktowanie grafiki, lub jakieś starsze sterowniki zainstaluj. NV już pisało, że nowe sterowniki traktują serie GTX 900 jako legacy .

Edytowane przez Setnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...