Skocz do zawartości
KeraVX

[2000] Skrzynia + Monitor - Linux, Dota2, CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję pomocy przy złożeniu zestawu na którym postawiony będzie Steam OS, (ewentualnie Zorin OS, chociaż chciałbym trochę uciec od Ubuntu i jego forków).

Sprzęt będzie wykorzystywany do rysowania za pomocą tabletu wacom intuos pen w programie Krita. Jak i też niewielkiej obróbce zdjęć w darktable. Dodatkowo chciałbym móc na nim pograć w Dote2 i CS:GO, nie przeszkadzały by mi średnie ustawienia itp.

Wcześniej korzystałem z Ubuntu na laptopie z i3 i integrą, niestety grzał się niemiłosiernie i miał problemu chociażby z czytnikiem kart. Dlatego też chciałbym się poradzić jaki zestaw złożyć tak by nie było potem problemów przy Linuxie.

 

Odpowiadałby zestaw przedstawiony na stronie:


 

Co do samego zestawu, to w cenę tych 2tyś. jeszcze wchodziłby monitor. Nie zależy mi na nie wiadomo jakim, coś w tym stylu:


Myślę że jak najbardziej by wystarczyło, poniżej tych 21.5 cala też nie chciałbym schodzić.

 

Podsumowując:

- Skrzynia + monitor

- SteamOS jako jedyny system

- Dota2 i CS:GO

- możliwość rozbudowy w przyszłości

 

Łącznie na całość: 2000zł

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...