Skocz do zawartości
DeV_1L

Dobre słuchawki do 450zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po ostatnim niewypale z siberia v3 (uszkodzone mikro, przeciętny dźwięk) szukam słuchawek do grania głównie w cs:go. Zależy mi na tym by było w nich dobre mikro (dobra głośność, bez szumów). Proszę o nie podsyłanie mi superluxów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej "poczytaj i będziesz wiedział, których nie brać". Mając taką kasę, to kup niezłe słuchawki hi-fi i osobny mikrofon, a nie taplaj się w odmętach "gejmingowego" g**na. Szukasz konstrukcji zamkniętej, otwartej, czy półotwartej?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam Qpad qh90 są zajebiste! do tej pory możesz je zobaczyć u pashy czy tez izaka jednych z najlepszych gamerow. mam je od ponad pół roku i jestem super zadowolony a ich fullopcja i dużo przydatnych kabli w pakiecie robią swoje. Wygłuszaja tak dobrze otoczenie że pierwszy tydzień dziwnie się czułem zakładając je na uszy nawet bez podłączenia do kompa ;)

A co do mikrofonu to powiem że też jest bardzo dobry jak na potrzebe komunikacji w grze. Chodzi oczywiście o fabryczny w qpadach

Edytowane przez Lewatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie tam z 6 pozycji się nadaje reszta to szrot

Polecam :)

I ja również świetne słuchawki za śmieszne pieniądze

 

Jeszcze masz hiperx Cloud 1 i tu w sumie słuchawki z microfonem poza superluxami i cloudami się kończą bo nic więcej godnego polecenia nie ma są qupady ale hiperx i tak wychodzą taniej a to to samo też rebrand z pro80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi ? Twoja wypowiedź nie wnosi nic do tego postu więc sam wyjdź.

W sumie racja Pan mondrala chciał bysnąć i nie poszło nie ogarnął że qpady to rebrand pro80 i hi 2050 w zależności od modelu.

 

Nie mniej opłacalność zakupu quadów jest raczej wątpliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...