Skocz do zawartości
R3jn

Obudowa Phanteks P400S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje kupić sobie obudowe Phanteks P400S ale interesuje mnie wersja z oknem którą cięzko dostać i nie wiem czy brać bez okna... ogólnie chciał bym poznać opinie na temat tej obudowy i jakie wentylatory warto do niej do kupic na przód i góre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątku nie widziałem, ale mam tę bude i się wypowiem. Ogólnie sprawa wygląda tak że przesiadłem się z fractal design r2 xl bo była za duża do nowego biurka i niestety jest przepaść pomiędzy tymi budami. Fractal był cudny pod każdym względem i gdyby nie fakt ze był za duży i szukałem czegos konicznie bez zatok 5.25 ale z kontrolerem obrotów to wybrałbym ponownie fractala tylko cos mniejszego. Co do budy phanteksa, mam wersje bez okna, wentylatorki są 2 w komplecie, moje na minimalnych ustawieniach wydają czasem dziwny pisk, pomaga tylko przełączenie się na max obroty i powrót, dodatkowo ogromnym minusem jest to że nie wiadomo w sumie na jakich obrotach pracują wentyle bo masz jeden guzik i na słuch musisz stwierdzić czy jest ok. Inna sprawa jest taka że są zatyczki na magnesy do góry obudowy, niestety ja jedną dostałem odkształconą przez co nie przylega do magensów, druga z zatyczek jest idealna. Brakuje troszkę choćby jeszcze jednego portu usb na przodzie, do tych co są i tak dostęp jest ciezki gdy buda stoi po naszej prawej stronie. Sama buda jest ok, Mam GTX 780 w wersji amp od zotaca i wszedł bez problemu, niby są maty wygłuszające ale mimo wszystko fractal wygłuszał szumy z budy o wiele lepiej. Jakbys chciał cos jeszcze wiedziec to pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz że masz bez okien wersje ja cały czas poluje na wersje silent ale z oknami  generalnie chodzi mi o opłacalność tej obudowy czy może lepiej kupić nzxt source 340?  zależy mi głównie na tym by był dobry przeciąg w obudowie no i nie wymyślany wygląd  tylko własnie taki jak ma ta obudowa i zastanawiam sie nad NZXT 340 czy ten phanteks a co byś polecił do 350zł? dodam że zamierzam dokupić do takiej obudowy 2 wentyle be quiet pure wings 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele moge ci polecić bo sam byłem na tą bude skazany. Kupowałem ją w marcu chyba a wtedy innej budy z kontrolerem obrotów i bez zatok 5.25 zwyczajnie nie było. Jeśli o polecanie bud chodzi to chyba najlepiej poczytać recenzje. Ja o phanteksie wiedziałem sporo ale na żywo okazał sie troche gorszy niz w recenzjach, zakupu nie żałuje bo idealnie miesci mi się do biurka ale czy drugi raz bym kupił gdybym miał możliwość? raczej poszukałbym czegos lepszego biorąc pod uwagę wady z jakimi dostałem bude.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... i dostępność tej obudowy w wersji silent z oknem jest zerowa i nie wiadomo czy wgl jeszcze będzie... więc pozostaje mi nzxt source 340 można na być za 280zł a za reszte kasy wentylatory dokupic chyba i olać ten kontroler i wyciszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...