Skocz do zawartości
bbr56

pokemon go

Rekomendowane odpowiedzi

Raz sprawdziłem o co tyle szumu. Głupota dla gimbusów i nic więcej.  Pomysł ciekawy z wykorzystaniem GPS, ale nie w przypadku pokemonów. Można by wykorzystać pomysł do czego innego i pewnie z czasem pojawia się podobne gry. Kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz sprawdziłem o co tyle szumu. Głupota dla gimbusów i nic więcej.  Pomysł ciekawy z wykorzystaniem GPS, ale nie w przypadku pokemonów. Można by wykorzystać pomysł do czego innego i pewnie z czasem pojawia się podobne gry. Kwestia czasu.

 

Zabawne jest to że Niantic zrobił wcześniej Ingress.

Dopiero Pokemony rozpaliły piecyk zwany AR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 2 tygodnie od premiery, zrobiłem około 60km z czego 20 w 3 dni od premiery. Teraz już się troche znudziło i czasu mniej na bieganie.

W Japonii zupełnie odwrotnie. Nie widziałem nikogo poniżej 12 lat kto by w to grał. Salarymani po pracy, rodzice z dziećmi (pary rodzic 60lat, dziecko 40lat też), emeryci i młodzież. Do tej pory wieczorem w parkach mnówsto ludzi koło pokestopów z zarzuconymi lurami.

 

Ja tam sie dobrze bawiłem i odwiedziłem świetne miejsca, o których bym nawet nie wiedział gdyby nie Pokemon Go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z tą grą jest taki, że jest fatalna. Zamiast wziąć przykład z Pokemon Red/Blue/Yellow i późniejszych, to zrobili jakiś bezsensowny crap. Pomysł chyba był taki, że jedynym atutem ma być wykorzystanie GPS, a cała reszta jest bez znaczenia.

Ostatnio to dosyć popularne podejście - patrz No Man's Sky. Miał być nieskończenie wielki świat i jest, a że nie ma niczego więcej, to już nikogo nie obchodzi. Ważne, żeby gra się jakoś tam sprzedała przez pre-order i pierwszy dzień/tydzień/miesiąc, a potem to już wuj, jak się ludziom nie podoba, to niech nie grają.

Plusem jest to, że ktoś kiedyś wykorzysta tego typu pomysły (albo porzuci, bo uzna za bezsensowne) i przy okazji zrobi dobrą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...