Skocz do zawartości
Caishen

Niektóre części 3500 PLN - CSGO, programowanie, nauka, internet, wielozadaniowość

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiadam:
Zasilacz: Antec VP500PC
Procesor: Intel Core i5 750 @ 2,67GHz

Płyta Główna: Asus P7P55D
Pamięć RAM: 2x Kingston 9965426-021A00LF 2GB ECC DIMM Registered DDR3 PC3-10700R DDR3-1334

Karta Graficzna: NVIDIA Geforce GTS 250
Karta Dźwiękowa: Asus Xonar DX 7.1
Napęd: BenQ DW1640
Dysk SSD: SanDisk SSD Plus 120 GB
Dysk HDD: WD Blue 1TB
Obudowa: Tracer TRO-755

 

Zastanawiam się nad zakupem z gotowych zestawów:
Procesor: Intel Core i5-6500 BOX

Płyta Główna: MSI B150 Mortar
Karta Graficzna: ASUS GTS 1060 Turbo nie wiem jaka jest różnica między Gainward GTX 1060 oprócz wyjść
Pamięci RAM: 2x4GB HyperX 2133 MHz CL13
Cooler CPU: SilentiumPC Fortis 3 HE1425
Obudowa: SilentiumPC Gladius M20 Pure Black

Te podzespoły, które wymieniłem jakie planuję zakupić prawdopodobnie muszą być wymienione bo z nowym sprzętem nie będą w ogóle współgrały. Mylę się? Aktualny zasilacz jest wystarczający? 

Od komputera wymagam wielozadaniowości, programowanie itp. Będę korzystać z 2 monitorów full hd z tego jeden w 144HZ.  
Chciałbym też aby był on w miarę cichy, energooszczędny. Boję sie żeby mój współlokator się mnie nie pozbył :)
Najbardziej zależy mi na grze w CSGO na jak najlepszych warunkach, input lagi itp. Jak myślicie, ile fps powinno być na tym sprzęcie?  Inne gry będą grane bardzo sporadycznie może prawie w ogóle. Może chociaż przejdę Wiedźmina 3 na najniższych aby być w modzie? 


Szkoda, że sprzęt z polecanych zestawów znikł z morele :(   Bałem się samemu zakładać coolera xD 

Podobno w najbliższym czasie mają spaść ceny kart graficznych. Warto czekać? 

 

Edytowane przez Caishen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...