Skocz do zawartości
Bartek

Resident Evil 2

Rekomendowane odpowiedzi

grałem w Resident evil 2 jeszcze pod voodoo 3

teraz postanowiłem sobie w to zagrać i......

lipa nie ma akceleracji :(

czy ktoś wie czy do tej gry wyszedł jakis patch jeśli tak to gdzie go szukać??????

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles pisze, ze ma grafe bez akceleracji a ten wyjezdza, ze gra nie dziala :D:D:D

Ma niedzialajaca gre pod winXP, ktora wyswietla grafike bez akceleracji :D:D:D

Albo inaczej i smieszniej:

RE2 chodzi bez akceleracji niechodzac :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

U mnie RE niechodzi na Win XP Pro wiec.... teraz mam GeForca4MX ale jeszcze nie patrzyłem czy mi RE działa z akceleracją czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to ze resideny z racji tego ze jest troche stary chodzi na akceleracji 3dfx. Na sieci znajdziesz mnustwo programów emulujacych 3dfx na wspolczesnych kartach graficznych... poczukaj moze zadziala.. Jak nie zadziala na jednym spróbuj na innym... ORT: ORT: ORT: kturys zadziala. Jak nic nie wypali to graj bez... tak czy siak grafa nie bedzie rewelacyjna wiec....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie RE niechodzi na Win XP Pro wiec.... teraz mam GeForca4MX ale jeszcze nie patrzyłem czy mi RE działa z akceleracją czy nie.

LOL egocentryk czy jak ? U mnie nie chodzi wiec u innych tez nie bedzie ... kocham takie podejscie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze RE nie chodzi na winXP ale jest do tego PATCH (jakies 150Kb)!!! - wystarczy poszukac trochu na google'u (zadna filozofia)...

A tak poza tym to jakis GlideWrapper i jest akceleracja...

Wniosek:

 

TAK! Resident Evil chodzi na XP i w dodatku z akceleracja !!!!

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...