Skocz do zawartości
esspero

Karta graficzna do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znalazłem kartę graficzną MSI GTX 750 TI OC 2 GB(wersja z jednym wentylatorem) ,i mam pytanie czy taki zakup się opłaca? czy chłodzenie karty  jest dobre? wystarczy jeden wentylator? Gram w rozdzialce 1280x1024 ram 8 gb procek xeon e31220 jesli dobrze pamietam a zasiłka NeoTec maximus 600 watt

Edytowane przez esspero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Te karty się nie grzeją nadmiernie, jeden wentylator wystarcza. Opłacalność to już sprawa dyskusyjna. Lecz jak nie grasz w jakieś super wymagające gry wystarczy. Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno stałem przed podobnym wyborem, z tym że chciałem zamienić mojego r7950 na coś mniejszego ze wzg na to, że gry w które gram nie wykorzystywały jej w pełni.

 

wybor padl na gtx 950 ( z podpisu) głównie dzieki Klaus'owi, na poczatku tez bralem pod uwage tylko 750ti - wyboru nie zaluje i polecam Ci zrobić podobnie :)

 

co do wersji to wybralem msi ze wzgledu na zero frozr

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbierać nie mam jak już niestety , szykowanie się do roku szkolnego itd itp , wiecie jak to jest , a za bardzo wymagajacy w stosunku do kart graficznych nie jestem bo i tak gram w rozdz 1280x1024 wiec GTX 750 Ti powinna dać rade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to niezłe są pożeracze prądu :/ a budżet zmalał do marnych 400 zł , i nawet nie wiem czy trafi się coś sensownego nawet używka, co myślicie o mojej zasiłce neotec maximus 600 watt ? co można wpakowac na spokojnie jako karte graficzną?


na alledrogo znalazłem 3 karty 

Radeon R7 360OC 2GB za 350 zł

II

RADEON HD 7850 ZA 360 ZŁ

 

III

7870 ZA 400 ZŁ 


czy może brac jaką 260 x ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten r7 360 ? 

tu są linkacze do kart hd 7870 i 7850 

http://allegro.pl/gigabyte-hd-7850-widforce-oc-2048mb-256bit-i6394550716.html

 

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-hd7870-oc-2gb-arctic-accelero-s3-i6388678903.html


tak samo mnie interesuje czy karty będą mogły obsłużyć DX12 i jak długo będą wspierane tj oprogramowanie, sterowniki itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...