Skocz do zawartości
SZREDI

Komputer dla gracza za 7000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mój kuzyn postanowił złożyć sobie nowy komputer i chce przeznaczyć na niego aż 7000zł. Postanowiłem, że założę tutaj temat i z chęcią posłucham co macie mi do powiedzenia, a raczej jakie podzespoły wybralibyście za takie pieniądze. Wiem, że na stronie można znaleźć już gotowe zestawy komputerowe, ale jestem ciekaw waszych poglądów.

Komputer ma służyć do gier :D

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc!  

 

//Edit

 

Zestaw ten ma zawierać system operacyjny (chyba Windows 10, co?), napęd optyczny. W zestawie ma również znajdować się monitor, obudowa oraz klawiatura.

Części do kompa mają być oczywiście nowe. Nie mieszkam za granicą.

Zamówienie będę składał na stronie: http://www.x-kom.pl/ , ale jeżeli komuś jest wygodniej składać na morele to nie ma problemu :)

Edytowane przez SZREDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta obudowa to największe dziwactwo jakie widziałem. Zaciągnijmy zimne powietrze i niech wypadnie za chwilę niczego nie chłodząc bo zetknęło się z dyskiem o temperaturze 30 stopni...
Jak tak im zależało to mogli zrobić obudowę w obudowie dla dysków twardych i otwory w bocznym panelu... ale po co...
Weź coś normalnego najlepiej wyciszanego, choćby to:

https://www.morele.net/obudowa-zalman-r1-usb-3-0-czarna-r1-700255/
albo 
Define S/R5, Bequiet! Base 600/800, NZXT H440
Osobiście omijałbym zasilacze silentiumpc i wział jakiś lepszy radiator na procka.

Chłodzenie Macho
Zasilacz RM550X

Dokup wentylatory do obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz SilentiumPC Supremo L2 Gold 550W, certyfikat gold w niewygórowanej cenie.

Płyta Asus Z170 Pro Gaming, najlepsza wersja Z170 do OC.

Cooler Fortis 3, ewentualnie dołożyć i wziąć wyżej wspomnianego Macho, ale broń boże ten Spartan.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...