Skocz do zawartości
miwi

Modernizacja komputera (do 1000 zł) (gry)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się na modernizacją mojego pc. Chodzi mi o Psu i budę (chyba że zaproponujecie coś innego). Ogólnie wychodzę do was z zapytaniem czy ma to w ogóle sens i jeśli tak to co kupić. Wydajność mi jak najbardziej odpowiada tylko cisza i temperatura pozostawia trochę do życzenia. 

 

Specyfikacja mojego komputera :

Cpu : i5-4690k @ 4.3 Ghz

Mobo : Gigabyte Z97X Gaming 3

Gpu : Evga ACX 2.0+ GTX 970

RAM : G.Skill Ripjawsx 2x8gb 2400 mhz

SSD : Samsung 850 evo 250gb (do niego dojdzie GoodRam Irydium Pro 240 gb)

HDD : Samsung G3 1tb

PSU : Zalman GLX 700 W

Buda : Zalman Z3+

Edytowane przez miwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - komputer stoi pod biurkiem (może to się zmienić w sensie obok mnie z powodu zmiany biurka ale raczej to mało prawdopodobne) w moim pokoju, najwięcej hałasu powoduje droga 2 ściany obok ale i tak jest mało słyszalna
2 - 20-21 stopni
3 - hałas, mały rozmiar obudowy (w środku wszystko jest moim zdanie "upchane"), wygląd środka komputera (przez okno) w sensie że okno jest dość małe, brak modularnego okablowanie, do środka dostaje się dużo kurzu i to że góra chłodzenie styka z oknem
4 - PSU
5 - brak modularnych kabli i dość głośny wentyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...