Skocz do zawartości
panzar

InWin 303 ode mnie :D

Rekomendowane odpowiedzi

I5 3570k + hk 3.0 lc

GTX 660 + hk gpux3 core lc

Mobo umarły z77 sabertooth wymieniany na asrock z77 extreme 4

Crucial value ram

Tx 750w od piratów

Crucial bx100 250gb ssd

 

Z gratów chłodzenia wodnego to jeszcze d5 vario z topem ek. Alphacool rezik. Magicool g2 slim + lepa 70d. Złączki bitsa nk13 połączone wężem mayhems 19/13 w środku laser green uv.

 

Wiem że nie mam bajer zdjęć, ale temat teaktujcie raczej jako informacyjny dla chętnych do zabawy z tą obudową. Nie jest to idealny wybór. W razie pytań to walcie śmiało :)

post-173599-0-14543900-1471281221_thumb.jpg

post-173599-0-87620600-1471281233_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompę daj bardziej pod front obudowy i zredukuj w ten sposób tę wielką pętlę pod kartą graficzną (albo zostaw pompę gdzie jest i daj kolanko na jej wlocie). To samo z pętlą od chłodnicy do reza - kolanko na rezie i od razu cały układ wygląda bardziej elegancko.

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wydawać setki na cztery kolanka ;) na razie będzie tak jak jest. Później może pomyślimy o sztywnych rurkach. Wtedy trzeba będzie wydać trochę kasy na złączki, zawory itd aby wygodę pracy przy układzie poprawić. Najpierw jednak wymiana leciwego zasilacza i grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...