Skocz do zawartości
SeBaLy

Mysz do Gaming-u, FPS-ów na Claw grip/ ew. Finger grip do 140 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebowałbym myszki do Gaming-u głównie w FPS-y typu Rainbow six Siege, CS GO, chwyt którego używam to Claw grip/ ew. może byś Finger grip a juz w ostateczności coś dużego. Nie używam żadnej podkładki a stół mam o chropowatej powierzchni także prosiłbym o poradę jaką myszke i jaki sensor najlepiej wybrać z uwagi iż nie przepadam za podkładkami oraz zdaży mi się ze złości mocniej udeżyć myszką o blat chciałbym coś wytrwałego smile.gif. Używam zarówno czułości 800 jak i przy celowani wysokiej także jakby się dało to coś do 3000-4000 dpi oraz żeby można było przyciskiem na myszce ją zmienić podczas grania. Kwota jaką planuję wydać to tak max 140 zł oczywiście jeżeli znajdzie się coś tańszego i wytrwałego to jestem jak najbardziej za. Pozdrawiam, SeBaLy.

- obecna mysz: Titanum Goblin 
- powód zmiany gryzonia: Zakończyła swój żywot 
- rozdziałki w grach: 1920x1080
- DPI:800-4000
- czułości w grach:800-4000
- czułość w Windows:1000
- czułość w sterach myszki:-
- pełny obrót: różnie HSP-MSP
- gram w: FPS-y typu rainbow six siege, CS-GO
- podkładka: nie używam
- ilość przycisków:musi posiadać przycisk zmiany dpi podczas grania, rolkę, oraz z 2 przyciski po prawej stronie do przewijania stron www.
- budżet: do 140 zł
- chwyt: Claw grip ew. Finger grip a w ostateczności coś dużego
- uwagi:Wytrzymała na lekkie udeżenia tongue.gif, przycisk zmiany dpi podczas grania, długi kabel coś ponad 170cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

 

W Twoim budżecie będzie mieścić się Steelseries RIval 100 ( http://procpu.pl/p/1544/29523/steelseries-rival-100-myszki-gaming-strefa-gracza.html ). Na przestrzeni połowy roku miałem takie myszki DWIE (nowe, ze sklepu). W pierwszej po trzech miesiącach padł LMB (a nie mam jakiegoś mega ciężkiego palucha, nie nawalam w mysz itp - ich poprzednik służył mi przez 6 lat) -> poszedłem więc do sklepu, oddałem i poprosiłem, żeby sprowadzili mi z innego salonu ten sam model (a najlepiej jakby się dało z innej partii - dało się). I co? Po dwóch miechach to samo, znowu padł LMB. Gram 80% czasu w CS-GO i zdecydowanie NIEPOLECAM tej myszki w tej cenie. 

 

W tej chwili jadę na Razer Deathadder Chroma (fakt, trochę ponad Twój price-limit). Myszka jest zdecydowanie większa od np. wspomnianego Rivala 100 (a ja również preferowałem mniejsze myszki z Claw gr) ale po kilku dniach bez problemu się przestawiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...