Skocz do zawartości
Ryszardson

Xiaomi Redmi Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym kupić nowego smartfona i moją uwagę przykłuł owy model, ciężko znaleźć jakąś jego porządną recenzje lub jakieś opinie, wiadomo natomiast tyle, że jego specyfikacja w tej cenie(249$ za podstawowy model) jest imponująca http://www.oppomart.com/xiaomi-redmi-pro-pre-order.html/#review-form   co sądzicie o tym telefonie? Czy za te pieniądze powinno się go brać "w ciemno"? Znajdę coś lepszego do 1000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ? Są lepsze telefony niż Lumia za 800 zł . Zwłaszcza chińczyki. Ale to też kwestia kto jak używa telefonu. Do Androida idzie się przyzwyczaić  i jego wad.  Jest IMO dużo bardziej użyteczny jeśli ktoś więcej wymaga od telefonu niż dzwonienie i sms'owanie, a za 800 zł  z chińczyków to można znaleźć coś porządnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I używał tylko do dzwonienia i pisania smsów? To można mieć za 300 PLN :P

Obecnie mam Nokie lumie 535 kupiłem za 360 zł. nową...na Allegro.

Ma wszystko co najważniejsze: dwie dobre kamery,wi-fi,GPS,latarkę i wiele innych rzeczy...wszystko to często używam.

Polecam bo to Nokia , a nie jakiś Chińczyk.

To tak samo jak buty kupisz tańsze chodzisz krócej.

Ale każdy robi jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za 800 kupisz Lumie w trzecim kwartale 2016 roku. Super - szkoda że MS rezygnuje z produkcji także pod znakiem zapytania jest całe wsparcie urządzenia.

GPS na mapach kogo? Google Maps? Here WeGo? Jaka wersja bo na androidzie mam 2.0.10706 / 8.30.63.105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...