Skocz do zawartości
kvrwv_kvwun1v

Problem z zainstalowaniem sterowników. Geforce 750 ti

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam bardzo nietypowy problem ze sterownikami do karty graficznej nvidia geforce 750ti.

Zakupiłem na originie bf4, podczas włanczania go po zainstalowaniu wyświatlało mi się powiadomienie o tym że mam stare sterowniki do karty graficznej i żeby gra działała w pełni dobrze potrzebne są najnowsze (372.54). Chciałem zaktualizować je przez program Nvidia Geforce Experience, jednak nie wiem z jakiego powodu dany program nie wykrywał mi połączenia z internetem. Ponieważ tego programu też miałem starszą wersję, stwierdziłem że go odinstaluje i spróbuje zainstalować jeszcze raz. Wszystko działało, było połączenie z internetem tylko podczas próby zainstalowania sterowników wyświetla mi się coś takiego http://scr.hu/8jym/7qav9 . Co gorsza podczas odinstalowywania i instalowania programu coś się ewidentnie spier... i większość gier podczas włanczania mi crashuje (minecraft, csgo, gta v), lub mam w nich strasznie mało fps,gra klatkuje (bf4, wiedźmin 2, assasins 3, fc4). Wydaje mi się że jadę na integrze, nie mam pojęcia co mogę zrobić. 

ps. tak próbowałem pobrać sterowniki bezpośrednio z neta, jest to samo.

ps 2.jestem z Krakowa

Pozdrawiam i proszę o pomoc 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...